Модель за кадром: пуловер із V-подібним вирізом

В’язана мода сьогодні яскраво заявила про себе. Тонкий і дорогий кашемір, ангора – мрія кожної модниці. Хто вміє шити, легко віднаходить альтернативу: розкішний пуловер, пошитий із трикотажного полотна, нічим не поступається вив’язаному на спицях.

 

В одному з луків, який демонстрував модель шкіряних брюк із матеріалу з напиленням металік, є в’язаний об’єкт, який нас зацікавив актуальною деталлю – глибоким V-подібним вирізом. Такі вирізи ми бачили на літніх моделях суконь і блузок. Обробкою вони нагадують поло і часто містять комірець. Модель пуловера, який ми пропонуємо для пошиття – проста, чим і приваблива. Акцентна обробка вирізу широкими планками також не завдасть клопоту у пошитті.

 

Пуловер Burda 10/2019 #108А, брюки шкіряні Burda 11/2021 #119

 

Ми - за натуральність...

М’якенька шерсть на светрі має відтінок кави з молоком і значно облагороджує загальну канву комплекта, розіграного в природних кольорах: із шакетом кольору camel і ворсистим рудуватим шарфом.

 

Модна гама. Шоколадо-терапія

 

Брюки шкіряні Burda 11/2021 #119, пуловер Burda 10/2019 #108А

 

 

...і за практичність

Такий же вигляд має жилет у стилі коледж. Як і пуловер він володіє маскулінними ознаками і підтримає багато варіантів поєднання. Жилет за примхою моди і з цілковито практичних міркувань може бути значно об’ємнішим. Він не буде обтяжувати багатошаровий комплект і легко поміститься під жакетом або пальтом.

 

Easy-bar: модний жилет із зимовою пропискою

 

Пуловер Burda 4/2021 #106B, пуловери ALLUDE, KHAITE

 

 

вияв жіночності

Розширити кольоровий діапазон у натуральній гамі можна в бік рожевого, натякаючи на жіночність, ніжність. Два модних безрукавих пуловера тут, як приклад для моделей із цупких і навпаки – майже невагомих тонких матеріалів. Ці пудрові відтінки делікатні до кольору лиця. Глибокий виріз прикрашає і можна вже нічого не додавати.

 

Мама школярки: один образ Клаудії Шиффер

 

Пуловер Burda 12/2021 #118, пуловер Burda 3/2015 #130

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Туніка розкльошеного силуету

Яскрава туніка з короткими рукавами і складками уздовж вирізу горловини. ...

44.9 грн.

Зараз переглядають

Топ розкльошеного силуету з подвійними бретелями

Яскравий принт на злегка розкльошеному топі з глибоким вирізом горловини і подвійними...

39.90 грн.

Сукня і прикраса для волосся

Тафта і тюль правлять бал! Довге плаття з каскадом оборок призначене для особливого випадку....

39.90 грн.