0

Капітанський кашкет: майстер-клас з пошиття

Капітанський кашкет є невід'ємною частиною модного зимового гардеробу нинішнього сезону і доречний як в спортивному, так і в елегантному стилі.

Вам знадобиться:

шерстяна тканина, бавовняна тканина, флізелін Decovil I, флізелін Decovil Light, ланцюжок, нитки для шиття, ножиці, шпильки, ручна голка, наперсток, кравецька лінійка, плоскогубці, 2 ґудзики, сантиметрова стрічка.


КРОК 1

Деталі викрійки (завантажити безкоштовно тут і збільшити за допомогою ксерокса на 200%) викроїти з припусками шириною 1 см.

 

A: 2 з шерстяної тканини

B: 1 з шерстяної тканини і 1 з бавовняної тканини

C: 2 з шерстяної тканини

D: 1 з шерстяної тканини і 1 з бавовняної тканини.


КРОК 2

З флізеліну Decovil I викроїти одну деталь А без припусків і припрасувати до виворітного боку однієї деталі А з шерстяної тканини.


КРОК 3

Дубльовану прокладкою деталь А приколоти до недубльованої прокладкою деталі А лицьовим боком до лицьового боку, зшити зовнішні округлені зрізи на відстані 1 мм від краю прокладки Decovil.


КРОК 4

Припуски шва зрізати до ширини бл. 2 мм, козирок вивернути і припрасувати.


КРОК 5

Чисто оброблений зовнішній округлений край козирка вистрочити на відстані 1 см.


КРОК 6

Деталь С (планка) викроїти з флізеліну Decovil Light без припусків і припрасувати до виворітного боку однієї деталі С. Потім на обох деталях C зшити короткі зрізи (задні середні шви).


КРОК 7

На деталі В (тулія) з шерстяної тканини виконати задній середній шов. Деталь В приколоти рівномірно до деталі D (дно) лицьовим боком до лицьового боку і пришити з припусками шириною 1 см.


КРОК 8

Припуски шва запрасувати на деталь В. З лицьового боку деталь В вистрочити вздовж шва пришивання близько до шва, закріплюючи припуски.


КРОК 9

Одну планку С (крок 6) приколоти і пришити до кашкета (деталі В і D, крок 8) лицьовим боком до лицьового боку. Припуски шва запрасувати на тулію С. З лицьового боку тулію вистрочити вздовж шва близько до шва.


КРОК 10

Козирок (крок 5) приколоти до кашкета, при цьому припуски козирка надсікти акуратно в декількох місцях, так він краще прийме форму за округленням.


КРОК 11

Козирок пришити до кашкета лицьовим боком до лицьового боку з припусками шириною 1 см.


КРОК 12

На викроєній з бавовняної тканини деталі В виконати задній середній шов. Деталі B і D з бавовняної тканини сколоти і зшити. Припуски шва запрасувати на деталь В, деталь В вистрочити близько до шва, закріплюючи припуски.


КРОК 13

Іншу планку C з шерстяної тканини приколоти до підкладки (крок 12) та пришити. Припуски шва запрасувати на тулію В. З лицьового боку тулію вистрочити вздовж шва пришивання близько до шва.


КРОК 14

Кашкет і підкладку сколоти лицьовим боком до лицьового боку (деталь C до деталі С). Нижні зрізи деталей C зшити до козирка з припусками шириною 1 см. Кашкет вивернути через відкриті зрізи біля козирка.


КРОК 15

Припуски по зрізах, що залишилися відкритими, запрасувати на виворітний бік на ширину по 1 см, запрасовані зрізи сколоти.


КРОК 16

З лицьового боку над козирком на планці (С) прокласти строчку на відстані 2 мм, застрочуючи відкриті зрізи. Підкладка пришита.


КРОК 17

Від ланцюжка відрізати відрізок бажаної довжини. Ланцюжок пришити до планки кашкета над козирком. Біля кінців ланцюжка пришити ґудзики.


Готово!

 

 

 

Якщо ви вважаєте ланцюжок надто екстравагантним, можна обійтися і без нього.

 


Модний тренд

Контраст світлого і темного: за бажанням козирок може бути виконаний з іншої за кольором тканини або ж іншого матеріалу.

 

Femme fatale: сітчаста тканина або тюль грубого плетіння додадуть кашкету нотки жіночності.

 

 

Довгі або короткі: кашкет має гарний вигляд із будь-якою зачіскою, а також ідеально приховає «невдалі» дні вашого волосся.

 

ФОТО: SEBASTIAN SONNTAG; IMAXTREE (5). STEPFOTOS: JAN SCHMIEDEL. PRODUKTION: CATHARINA HADER


1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

А що можна замість прокладки Decovil взяти?

Хіт продажу