0
Акція 1+1=3

Шакет: нове слово в моді і 5 перевірених викрійок в стилі "shacket"

Доки ми добирали слова, щоб описати цей предмет гардеробу, в модному сленгу з’явилося містке і гарне слово – «shacket». Шакет, якщо хочете знати – це «сорочка-жакет». А ще більш зрозуміло – та сама сорочка бойфренда, але тепленька, бо пошита із шерсті.

 

Для хорошої речі і слова не жалко! А ми приміряємо перевірені викрійки Burda для концепту «shacket». Робимо це не вперше і знову із задоволенням!

 

Канони для «shacket»

Каннонічна форма шакета проста і копіює трошки великувату сорочку навипуск. Відкладний комір, нагрудні кишені, і, звісно, манжети і планка з ґудзиками спереду. Якщо задумаєте шити щось подібне до білої сорочки бойфренда, але з об’ємної тканини, то варто ледь розширити лекала усіх описаних деталей. А стилізація світло-пісочного шакета нікого не збентежить, бо сама річ, без назви, вже давно стала улюбленою.

 

Жакет-сорочка: 5 секретів трансформації

 

Фешен-блогер Ліза Ханбюек (фото: gettyimages), біла сорочка Burda Style 9/2013 #121сорочка з шарфом Burda Style 2/2018 #116В

 

 

Варіації шакетів

Подіуми і стрітстайл рівноправно вплинули на узаконення нового статусу сорочки бойфренда. Як виявляється, не тільки кежуальне трактування може бути у шакета. Безліч художніх заморочок можна втілити в межах нового концепту. Нас привабила ідея комбінованих матеріалів: букле, поплін, мереживо не обмежать нашу фантазію.

 

Стиль: фокус на особливий силует жакета для ділового костюма

 

Chanel Cruise Collection 2020 (фото: gettyimages.com), блуза-сорочка Burda. Мода Plus 2/2017 #401В

 

 

Дизайн без обмежень

Шакети можуть бути такими різними! Картата модель із коміром-стойкою має пікантні кишеньки з клапанами, які утворюють 3D-ефект, бо завдяки точному суміщенню малюнка, вони просто зливаються з пілочками. Модель сріблястої сорочки-оверсайз – поле для експериментів з вибором матеріалу. Тут навпаки – кожна лінія крою і кожна деталь на виду. Ця конячка розуміє, а ми скажемо – прекрасні обидва варіанти!

 

Головні убори на осінь: ідеї з модних показів

 

Комбінована сорочка Burda Style 8/2011 #111, широка сорочка Burda Style 10/2013 #113А

 

0
Поділитись:

Зачекайте будь-ласка