0

Британський шик бренду Windsor

Натуральні вовняні тканини найвищої якості, стримані, але завжди цікаві візерунки і текстури, елегантний крій, що перебуває поза часом і ніколи не втрачає своєї актуальності, ідеальне пошиття до найдрібнішої деталі — що стосується мистецтва поєднання моди і стилю, Brit Chic (британський шик) у всьому світі є неперевершеним.

Франк Войчевські
Дизайнер

Навіть сьогодні windsor. високо цінує вічну класику — завдяки грайливому поєднанню екстравагантних деталей і сучасних тканин сезон за сезоном виникають нові моделі must have, що поєднують сучасність і традицію, а отже, додають універсальності вашому гардеробу.

 

Ще Ґюнтер Класінг, який у 1960 році став керуючим партнером фабрики чоловічого одягу Roos & Kahn у місті Білефельд, перейменував її на Windsor, щоб показати свою любов до британського стилю (більш британської назви годі було й придумати), і тим самим заклав основу для сучасної модної марки із жіночою і чоловічою лініями.

 

Твід – консерватизм, який завжди в тренді

 

 

Якщо говорити про зносостійкість, то разом з використанням виключно сертифікованої за GOTS бавовни, екологічно чистих вовни й утеплювачів windsor. працює також із відомими європейськими виробниками тканин, якість яких підтверджена ще з 1663 року і які пропонують найвищі екологічні стандарти, стислі терміни доставки і справедливі умови праці. Адже гарний стиль залежить не тільки від зовнішнього вигляду, але й від усіх тих речей, які непомітні на перший погляд.

 

Виробляємо, відновлюємо і переробляємо: напрями екологічної моди

 

 

Окрім верхнього одягу windsor. виготовляє й аксесуари

 

 

У жовтневому номері Burda Style представлене пальто бренду windsor. На перший погляд абсолютно класичне, а коли роздивляєшся ближче, на передній план виступають ексклюзивні деталі: високі бокові розрізи, кишені з листочками – також на рівні грудей - та виразні оздоблювальні строчки.

 

Пальто кольору camel – модний фаворит осені

 

Пальто Burda 10/2022#122

 

0
Поділитись:

Хіт продажу