0

Один образ Румер Вілліс у вогняно-червоній атласній сукні

Червоний буває різним і справа не лише в характеристиках кольору, але й у подачі. Один образ Румер Вілліс з атласною сукнею зі шлейфом нам показує його енергетичну і піднесену версію.

 

Чи є видовище більш заворожуюче, ніж вогонь? Ця сукня Румер Вілліс скроєна так, що навіть у статичній позі вона видається рухливою: атлас вільно опадає шлейфом, м’які складки на ліфі мають візуальне продовження у вигляді шалевого коміра і пояса, зав’язаного бантом. Крій сукні виключає провокацію, як то: оголення чи прилягання – е­­нергія червоного бере на себе всю увагу, і модний атлас у рази підсилює його активність своїм блиском.

 

Тенденції. Вечірня мода в стилі от-кутюр 

 

Акторка Румер Вілліс (фото: gettyimages)

 

 

Гарячими слідами, буквально із останніх номерів журналу Burda, ми взяли викрійки подібних суконь із запахом і одної червоної атласної. Щоб відтворити образ, будуть потрібні певні зміни: скажімо, видовжити низ спідниці, пошити пояс-бант. Якщо вам хочеться продовжити пошук моделі, то ви найдете більше суконь із запахом тут.

 

Акторка Румер Вілліс (фото: gettyimages), моделі Burda

 

 

Сукня з широкою спідницею

Благородство і ніжність випромінює атласна сукня з ефектом запаху. З червоним кольором шляхетність буде доповнена владністю. До неї можна зробити чарівний пояс із репсової стрічки у вигляді рюша із намистинами і кристалами.

 

Тканина атлас: "Шовковий шлях" до серця

 

Сукня Burda Style 9/2020 #108

 

 

Трикотажна сукня

Нейтральний колір ніби провокує на експерименти: універсальна форма сукні зміниться кардинально, якщо набуде соковитого вогняного відтінку. Модель із глибоким вирізом, драпіровкою на талії, розкльошеною спідницею і призбореними по окату вузькими рукавами може стати фаворитом у списку претендентів!

 

Сукня Burda Style 7/2021 #113B

 

сукня з деталями от-кутюр

Хочеться ловити захоплені погляди? Вечірня сукня червного кольору – завжди відмінна ідея! Особливо така: з глибоким декольте, підкресленим складками, пишними рукавами і динамічним воланом внизу. Вона є компактним прототипом тієї,що на Румер Вілліс.

 

Модна гама. Маки

 

Сукня Burda Style 6/2021 #107B

 

 

Сукня з драпіровкою

Сукня із запахом має елегантний вигляд і чудово сидить на фігурі. Глибокий V-подібний виріз горловини красиво акцентує зону декольте, широка зав’язка з пряжкою дозволяє регулювати ступінь прилягання моделі спереду, а виточки на спинці підкреслюють спокусливі вигини фігури. Порада: якщо вам потрібно перетворити модель у максі, то можна піти двома шляхами. Перший - пришити по низу розширені полотнища, а другий полягає в тому, щоб скомбінувати сукню зі спідницею годе із тієї ж тканини, вдягнутою під низ.

 

Південні пристрасті: три яскравих образи із пишною червоною спідницею

 

Сукня Люблю шити 1/2021 #5

 

0
Поділитись:

Хіт продажу