0

Як прикрасити блузу вишивкою

Якщо виготовити справжню вишиванку вам бракує часу або навичок, пропонуємо дещо простіше, але не менш ефектне рішення. Просто візьміть викрійку блузки 116 A з Burda 3/2017  і вишийте планку горловини за наведеною схемою або ж виберіть мотив на смій смак.

 

Ручна вишивка на планці горловини може здатися складною у виконанні, але насправді все просто. За допомогою нашого майстер-класу ви в цьому неодмінно переконаєтеся та досягнете прекрасного результату!

Вам знадобиться:

нитки для вишивання; олівець; наперсток; плоскогубці; голка для вишивання; ножиці; калька; кравецькі шпильки.


Мотив вишивки

Роздрукуйте мотив вишивки потрібного вам розміру. ПОРАДА: ви можете вишити планку горловини перед її пришиванням. У цьому разі вишивка виконується на вже пришитій планці.


КРОК 1

Мотив вишивки перезніміть на кальку, виріжте, приколіть кальку до планки горловини і переведіть візерунок з кальки на тканину за допомогою олівця. Також ви можете перенести мотив відразу на тканину, використовуючи зникаючий маркер.


КРОК 2

Вузликові стібки: на кінці нитки зробіть вузлик, голку вколіть у тканину з виворітного боку і виведіть назовні. Голку оповийте ниткою три рази, знову вколіть у тканину і протягніть на виворітний бік. Якщо голка проходить із зусиллям, використовуйте плоскогубці.


КРОК 3

Стібки «назад голку»: уздовж усіх ліній візерунка прокладіть стібки «назад голку», потім кожен стібок додатково оповийте ниткою один раз.


КРОК 4

Фестони візерунка вишийте стібками «назад голку», квіточки - гладдю (довші стібки прокладайте паралельно). Щоб вишивку не було видно з виворітного боку, планку горловини чисто пошийте. За матеріалами Burda 3/2017


Вишиванка від Ірини

Наша майстриня Ірина вишила цю модель хрестиком. Докладні фото і опис ви можете побачити на її сторінці: https://burdastyle.ua/forum/fleshmob-do-dnya-nezalezhnosti-llyana-bluza-z-vyshyvkoyu/


0
Поділитись:

Хіт продажу