Як це буде французькою? Створи капсульну колекцію у стилі Маріон Котіяр

Мода зрештою, як і кіно, втрачає свої національні риси. Але цілковито стерти різницю між місцевими звичками носити щоденний одяг не вдасться. Щось «французьке» ми шукаємо у тому, як одягається Маріон Котіяр, акторка і амбасадор модного дому Chanel.

 

Широко посаджені сірі очі, красиві губи із кінчиками, які тягнуться вгору, плавні портретні лінії і, здається, ямочки на щоках – відкритість має сильний вплив у кадрі, бо щира емоція обіцяє сміливі дії персонажа до кінця. І як легко Маріон Котіяр перевтілюється в кадрі, так само одразу вона демонструє особистий шарм поза знімальним майданчиком.

 

Декілька костюмних моментів різного ступеню врочистості ми вибрали для капсульної колекції моделей Burda в стилі Маріон Котіяр.

 

Маріон Котіяр, Гійом Кане (фото: gettyimages)

 

 

Образ із байкерською курткою

Куртка для байкера – це необхідність, і завжди для всіх інших була предметом гардеробу, що демонструє стиль і своєрідну свободу. А віднедавна вона також стала фешен-об’єктм і тепер улюблена усіма. На Маріон Котіяр традиційної форми косуха із чорної шкіри без дизайнерських змін, в розмір і з хорошою посадкою. Контрастні смуги на спідниці, розташовані асиметрично в різних напрямах – тренд, яким маніпулюють задля художнього ефекту. Хоча у багатьох випадках асиметрія зі смугами вирішує оптичні задачі виструнчити фігуру. Але це окремий досвід і наука. Наша спідниця з асиметричним полотнищем у силуеті має легкий ефект годе, що робить стегна виразно окресленими.

 

Кінодіва у 21 сторіччі: створи капсульну колекцію у стилі Шарліз Терон 

 

 

Маріон Котіяр (фото: gettyimages), куртка-косуха Burda Style 9/2011 #102спідниця Burda Style 8/2020 #107А

 

 

Маленька чорна сукня

Що тут французького? Все! Форма сукні міні має ледь розширений силует з натяком на приталення, ідентично тому, як носили у кінці 60-х. І тільки тоненька фігурка відтворить ностальгійний образ точно. Хоча, є ще туфлі-човники і чорні колготи в сітку, які підсилюють мінімалістичний ефект.

 

Маленька чорна сукня: у кожної своя і не обов'язково чорна

 

Маріон Котіяр (фото: gettyimages), сукня міні Burda Style 1/2013 #105

 

 

Шанель

Сучасний крій шкіряних укорочених брюк можна скопіювати точно лише з лекалами брюк-бананів. Форма нерозквітлого тюльпана має завершитися там, де низ брюк достатньо відкриє щиколотки. Всі інші опції, скажімо, сегментація штанин, підуть на користь у пошитті з такого матеріалу, як шкіра.

 

Маріон Котіяр (фото: gettyimages), брюки-банани Burda Style 2/2020 #106А

 

 

Спідниця сонце-кльош

Чорний топ довжиною до талії має точно зіграти зі смокінгом партнера. А коло, утворене спідницею, у вас вийде відтворити завдяки унікальному крою вінтажної моделі спідниці Burda. Щоправда, оголеного тіла в районі талії потрібно уникнути. Найкраще, продовженням спідниці – високим поясом або навіть внутрішнім топом із тієї ж тканини, що і спідниця.  

 

Ла-ла-луки: створи капсульну колекцію в стилі Емми Стоун

 

Маріон Котіяр, Гійом Кане (фото: gettyimages), спідниця-сонце Burda Style 7/2018 #127

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

Сукня прямого крою зі складкою на спинці

Ви любите сукні? Тоді ваші очікування напевне справдяться! Зав’язка, протягнута крізь прорізи у...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Туніка з вирізом каре

Туніка сорочкового крою з квадратним вирізом горловини. ...

54.9 грн.

Топ трикотажний з коміром-стойкою

Погляньте на цей чудовий ансамбль: гірчичний топ з коміром та V-подібним вирізом ідеально...

49.9 грн.