0

Дика штучка! Шкіряний клатч з "хижим" декором

Цей гостромодний клатч із застібкою-блискавкою, леопардовим принтом і підвіскою-китицею доповнить будь-який образ.

 

Крім шкіри клатч можна зробити з парусини або декоративних тканин. Ми пошили наш клатч в одному кольорі, якщо надаєте перевагу яскравішим аксесуарам - для одного боку клатча можна використати кольорову шкіру.

Вам знадобиться:

шкіра, флізофікс, флізелін, застібка-блискавка з леопардовим принтом довжиною 20 см, нитки для шиття, ножиці, кравецька крейда, шпильки, затискачі для шкіри, кравецька лінійка, сантиметрова стрічка, лінійка для печворку, декоративні ковпачки для біжутерії, плоскогубці, канцелярські скріпки, 2 з'єднувальних кільця (діаметром по бл. 1,5 см), застібка-карабін.


КРОК 1

Зі шкіри викроїти деталь клатча розміром 28 х 56 см (припуски вже включені).


КРОК 2

З флізофіксу вирізати 2 клапті розміром по 3 х 4 см, припрасувати їх до шкіри, а потім вирізати деталі.


КРОК 3

Паперовий шар флізофіксу видалити, знову вирізати 2 пластини шкіри (розміром по 3 х 4 см).


КРОК 4

Деталі зі шкіри з флізофіксом накласти на обидва кінці застібки-блискавки. Деталі зі шкіри без флізофіксу припрасувати до деталей з флізофіксом.


КРОК 5

На обох кінцях застібки-блискавки пластини шкіри додатково пришити в край. Таким чином кінці застібки-блискавки чисто вшиті.


КРОК 6

З виворітного боку за допомогою затискачів одну тасьму застібки-блискавки приколоти до коротшого зрізу деталі клатча зі шкіри (28 см).


КРОК 7

З лицьового боку застібку-блискавку пришити вздовж краю тасьми. Потім іншу тасьму застібки-блискавки аналогічно пришити до іншого короткого зрізу клатча.


КРОК 8

З флізеліну викроїти смугу розміром бл. 1 х 40 см, припрасувати до шкіри та викроїти.


КРОК 9

Цю смугу шкіри накласти на іншу пластину шкіри виворітним боком до виворітного боку і пришити в край.


КРОК 10

Шкіру, що виступає, акуратно зрізати.


КРОК 11

Від отриманої смуги відрізати 2 відрізки довжиною по 5,5 см, скласти навпіл і зафіксувати затискачами (хомутики для ручки і китиці). Відрізок, що залишився (бл. 29 см), скласти навпіл як ручки (крок 16).


КРОК 12

Клатч вивернути виворітним боком назовні, по обидва боки сколоти бокові зрізи, при цьому на відстані по 8 см від верхнього краю клатча між боковими зрізами зафіксувати хомутики.


КРОК 13

Виконати бокові шви з припусками шириною 1 см. При цьому застібка-блискавка розкрита. Клатч знову вивернути лицьовим боком назовні.


КРОК 14

Зі шкіри викроїти деталь розміром 20 х 11 см. З виворітного боку вздовж одного зрізу довжиною 20 см на відстані 1,5 см накреслити лінію. До накресленої лінії шкіру розрізати на смуги шириною по бл. 1 см.


КРОК 15

Вище бахроми верхній край деталі зі шкіри шириною 1,5 см змастити клеєм, деталь рівномірно і туго згорнути.


КРОК 16

Наприкінці верхній кінець отриманої китиці і кінці ручки (крок 11) вкласти в декоративні ковпачки і приклеїти. Ручку і китицю закріпити за допомогою з'єднувальних кілець і застібки-карабіна на хомутиках.


Стримано і жіночно

Несподівано місткий: залежно від ваших потреб модель можна скласти або, навпаки, розкласти.

 

FOTOS: JAN SCHMIEDEL; IMAXTREE.COM (3). PRODUKTION: CATHARINA HADER

За матеріалами Burda 12/2018


0
Поділитись:

Хіт продажу