Тенденції. Чорнильно-фіолетовий на подіумах

Чорнильно-фіолетовий на подіумах постає в шляхетних образах. І очевидно, що понизити його до повсякденних ролей важко або просто не хочеться. Тому дизайнери підсилюють ефект урочистості дорогим оксамитом, жакардом і тканинами з блиском. Гарна ідея для довготривалих інвестицій!

 

Шляхетний

Носити фіолетовий відповідально – його енергія не дасть вам ні злитися з натовпом, ні симулювати м’якість. Хіба узяти до пошиття паноксамит. Відомо, що цей матеріал на світлинах показує всю глибину тону і чорний поруч з ним вимагає прискіпливого добору.

 

Шиття із оксамиту: легко, знаючи секрети

 

CHIARA BONI LA PETITE ROBE (фото: gettyimages)

 

Магічний

Фіолетовий атлас і зоряні розсипи на ньому. Подібний ігровий ефект ідеальний для вечірнього образу. Малюнок на ньому делікатний, а колір витриманий – разом із драпіровками усе діє магічно!

 

Вечірня мода PLUS: 15 найкращих образів

 

Сукня Burda. Люблю шити 1/2021 #5

 

 

Коштовний

Природа чорнильно-фіолетового відтінку розкривається у поєднаннях. Поруч зі смарагдовим він зустрічається в природі – скажімо, шийка селезня. Цей водоплавний птах має переливчасте оперення, яке красиво грає на світлі. Зверніть увагу, що і цей образ, і попередні два доповнені чорним взуттям.

 

GUCCI  (фото: gettyimages)

 

 

Сяючий

Кожен колір має показник температури, а тут він холодний. Тому і партнер до синьо-фіолетового із такою ж температурою. Брюки марлен зійшлися із розкішною сорочкою з гіпертрофованими деталями – манжетами-розтрубами та гострим комірцем. Так, в чоловічих формах можна віднайти жіночий сексапіл: нехай все буде скроєно із перебільшенням, а тонкий матеріал драпірується із бароковою розкішшю.

 

Тенденції сезону осінь-зима 2020-2021. Зелений колір

 

ANNAKIKI (фото: gettyimages)

 

 

РОзкішний

Цей фіолетовий відтінок тепліший і поєднується із теракотою. І яким би модерним не був крій речей, тут є довічна класика в доборі матеріалів – атлас, розкішна замша, фетр.

 

Модна гама. Пурпур: найвищий ступінь порівняння... кольору!

 

ALBERTA FERRETTI (фото: gettyimages)

 

 

Фантазійний

Двоколірний твід ніби пульсує – фіолетовий виступає наперед, а приглушена марсала його відтіняє. Монолітний силует – хороше рішення для структурованого інтенсивного малюнка. Якщо вам хочеться притамувати театральний ефект, то уявіть таке пальто без ґудзиків і з джинсами.

 

CHANEL (фото: gettyimages)

 

 

Артистичний

Хтось скаже, що темний фіолетовий додає віку. А у нас є спосіб, як це обійти: додати яскравий гарячий відтінок. Помаранчевий поруч з обличчям засвітить його. Так само оживить комплект червона блузка.

 

JORGE VAZQUEZ (фото: gettyimages)

 

Несподіваний

Навіть невелика червона плямка поруч із фіолетовим буде модною.

 

Один образ Кендал Дженнер: яскраво-фіолетове сафарі

 

RICARDO PRETO (фото: gettyimages)

 

 

Строгий

Для багатьох випадків це хороша альтернатива чорному. Чорнильно-фіолетовий колір темний і насичений водночас, він чудесно вимальовує силует брючного костюма із брюками-кльош і безрукавим жакетом. Є щось величне в його глибині!

 

ALEXANDER MCQUEEN (фото: gettyimages)

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Боди для малышей

Самых маленьких модниц ждет прелестное боди на подкладке с цельнокроеными завязками, благодаря...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня з рукавами реглан

Барвисті етнічні візерунки притягують погляди до нашої легкої сукні реглан... Високі манжети і...

39.90 грн.

Брюки вузькі з рельєфними швами

Вузькі брюки з еластичною стрічкою по верхньому краю і з потайними застібками-блискавками знизу...

39.90 грн.