Як усунути поперечні складки під сідницями на брюках

Ці поперечні складки утворюються при плоских сідницях. На задніх половинках брюк потрібно трохи поглибити округлений виріз і зменшити довжину середнього шва.

 

 

Коригування готових брюк

Зайву довжину на одній половинці брюк заколіть у вигляді поперечної складки від середнього шва, зводячи нанівець до бокового шва.

 

Ми носимо брюки! Алгоритм правильного шиття брюк

 

 

Цю поперечну складку залиште сколеною і розпоріть середній шов на ділянці від крокового шва майже до пояса. Вкладіть половинки брюк одну в іншу лицьовим боком до лицьового боку так, щоб половинка із заколотою складкою була зовні. З боку заколотої деталі зафіксуйте половинки в тому положенні, яке вийшло через зменшення округленого вирізу. При цьому зайву довжину, яка утворюється на незаколотій половинці брюк, що виступає, обережно зсуньте догори. Початкову лінію шва із заколотої половинки брюк перенесіть шпильками на половину брюк, що лежить внизу і виступає. 

 

Подивіться, як сидять! Коригуємо брюки

 

 

По незаколотій половинці брюк, що лежить знизу, уздовж наміченої шпильками лінії прокладіть зметувальні стібки, при цьому не прихоплюючи заколоту половинку брюк.

 

Брючний костюм: 15 стильних варіантів

 

 

Видаліть усі шпильки. Сколіть половинки брюк лицьовими боками вздовж початкової лінії середнього шва, потім зшийте уздовж нової лінії середнього шва.

 

 

Зріжте надлишок уздовж припуску. Для впевненості приміряйте брюки ще раз. У разі якщо нижче пояса буде помітний надлишок довжини середнього шва, заколіть його під шов пришивання пояса, зводячи нанівець до бокового шва, і посадіть пояс глибше.

 

Технологія пошиття чоловічих брюк

 

Коригування викрійки

Спочатку перевірте, чи точно по лінії середини половинки брюк проходить лінія поздовжньої нитки. Для цього складіть викрійку вздовж навпіл так, щоб кроковий шов до коліна збігся із боковим швом.

 

 

 

Згин є серединою. За необхідності накресліть лінію поздовжньої нитки вздовж згину. Потім накресліть на викрійці три допоміжні (пунктирні) лінії:

 

  • на рівні висоти сидіння - поперечну лінію, перпендикулярну лінії поздовжньої нитки;
  • по середині виточки - вертикальну лінію до поперечної лінії або, якщо виточка відсутня, від верхнього краю брюк із точки, рівновіддаленої від бокового та середнього швів;
  • похилу лінію від середнього шва до точки перетину лінії поздовжньої нитки із поперечною лінією.

 

Завжди в тренді: 15 моделей вузьких брюк

 

Розріжте викрійку по поперечній лінії і надріжте її по двох інших лініях, починаючи кожен раз від краю.

 

 

Нижній край косого розрізу насуньте клином на верхній край на глибину бл. 11,5 см і приклейте. Вершина клину залишається незмінною на лінії напряму поздовжньої нитки. Один край вертикального надрізу насуньте на інший край зверху на глибину 0,5 см і наклейте клином, який сходить нанівець внизу.

 

Коригуємо викрійку брюк. Частина 2

 

 

Верхню частину викрійки наклейте на нижню, суміщаючи краї уздовж бокового та середнього заднього швів. В області лінії напряму поздовжньої нитки одна частина викрійки накладена на іншу. При цьому величина накладеної частини дорівнює величині зменшення довжини.

 

Брюки на підкладці: зручність плюс практичність

 

 

Вирівняйте середній шов. Підклейте під кут, що утворився, смугу паперу і проведіть плавну криву лінію - нову лінію середнього шва. За необхідності вирівняйте за поперечною лінією також і боковий шов. На викрійці, яка не має виточки, зверху до бокового шва додайте 0,5 см, щоб компенсувати зсув частин по вертикальному надрізу. Продовжте лінію напряму поздовжньої нитки від нижньої частини викрійки до верхнього зрізу. Початкова лінія напряму поздовжньої нитки верхньої частини викрійки недійсна.

 

Брюки для аристократів: 15 викрійок стильних кюлотів

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Зараз переглядають

Короткий комбінезон без рукавів

Час вже виглянути сонечку, а малятку покрасуватися в короткому комбінезоні з контрастною обробкою...

33.50грн.

Спідниця міді трикотажна

Вузька трикотажна міді-спідниця моделює сексапільну фігуру. Широка еластична стрічка замість...

44.95грн.