0

Тонка справа. Як носити мереживні сукні

При створенні колекцій одягу 2016 дизайнери висунули на перший план відвертість. Хитромудре мереживо, шовковий шифон, квітковий принт, багатошаровість і прозорість - модні тенденції диктують свої правила.

 

Точну дату появи мережива у світі моди визначити важко. За однією із версій перші мережива стали відомі в Європі у кінці XV століття. Це були вузькі смужкиі з загостреними зубчиками. Згодом малюнок ускладнювався, мереживо ставало ширшим.

До XVII століття ними у Європі прикрашали усе, що тільки можна: коміри, манжети, краватки, одвороти чобіт, ліжка, карети, дверні ручки. В одній тільки Іспанії на мережива витрачалося так багато грошей, що король Філіп III видав в 1623 році закон, що забороняє носити мережива.

 

 

Сьогодні вбрання з мережива законом не переслідується, але для того щоб його вдягати, варто користуватись певними правилами.

Біла мереживна сукня  - це один з найбільш небезпечних образів. Якщо вона репрезентативна і говорить сама за себе, то має сенс трохи стримати красномовність образу взуттям - наприклад, шпильками  тілесного кольору. Доповнювати подібного роду сукні  чимось гіпержіночним, а особливо еротичним, не варто.

В комплекті з аксесуарами зі шкіри, мереживна сукня може лаконічно вписатись в образ кантрі.  Як міні-сукня з вирізом на спинці, що доповнена замшевими сірими чобітками,  та сарафанчик на бретелях "спагеті", де в образі присутній капелюх із широкими крисами.

 

  

 

Для вечірнього виходу можна використати образ, створений нашими дизайнерами для сукні з глибоким декольте та відкритими плечима. А любителькам довжини максі можна обрати сукню у стилі бохо, вона обіграна контрастним поясом та клатчем у тон взуття.

 

  

0
Поділитись:

Хіт продажу