Пора покінчити зі сплутаними нитками: тут кожному кольору відведений свій куточок.

 

 

В СТИЛІ АВАНГАРД

Має вигляд витвору сучасного мистецтва, але відрізняється насамперед своєю практичністю. Шматок фанери середньої щільності і будь-якого розміру обтягніть залишками різних еластичних стрічок у довільному порядку. Під стрічки просуньте котушки з нитками. Готово!

НАДІЙНА ФІКСАЦІЯ

Візьміть невеличку скляну ємність (наприклад, мильницю, пласку вазу) і натягніть на неї хрест-навхрест канцелярські гумки так, щоб вийшли осередки. Вставте в них котушки з нитками. Відмінно тримаються!

 

 

ДОШКА ПОШАНИ

У кожному ательє обов'язково є дошка для котушок. На ній відразу видно всю колірну гаму ниток, і до того ж все це має дуже красивий вигляд. Щоб зробити таку дошку, візьміть шматок багатошарової фанери розміром 42 х 30 см і в шаховому порядку поставте на ній мітки для отворів. Просвердліть отвори, використовуючи свердло діаметром 8 мм. Потім з круглих дерев'яних валиків зробіть тримачі для котушок довжиною по  7 см і закріпіть їх в отворах за допомогою клею для дерева.

Якщо повісити таку дошку на стіну, то вона складе конкуренцію будь-якому арт-об'єкту!

НАМИСТО ІЗ КОТУШОК

Розсортуйте котушки за кольором і протягніть крізь них не дуже товсту мотузку або шнурок. Просто підвісьте ці намиста на гачки, і нитки завжди будуть у вас на очах!

 

 

Нитки від Coats і Gütermann.

Фото: Ян Шмідель

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Спідниця із наскрізною застібкою на кнопки

Злегка розкльошена спідниця довжиною до колін має зручну наскрізну застібку на кнопки спереду. У...

33.50грн.

Брюки на кокетці

Завужені білі брюки на кокетці, зі складками спереду. ...

33.50грн.