0

Блузка "Дзвоники"

  • автор: Наталія Патола
  • дата: 21.04.2017
5
Поділитись:

Опис


Burda 3/2010, модель 104
Жіноча блузка з машинною вишивкою.
Шифон, хрестик, композиція моя.
Поглиблено виріз горловини, перед і спинку продубльовано батистом.
 

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Ніжна та чудова робота! Знімаю капелюха перед майстром!

Спасибі :)

Наталіє, машинна вишивка бездоганно виконана. Я вражена, що ви самостійно і малюнок розрорбляєте. Просто талант!

Дякую. За основу в дзвоників взята маленька гілочка з готової схеми. Тобто назвати дизайн повністю моїм було б неправильно, а от обробка і компонування — так.
У чоловічій вишиванці також відтворення схеми по фото іншої сорочки. Це значно простіша робота. На жаль, не знаю справжнього автора, бачила тільки щасливого власника прототипу.

Останнім часом в Україні пішов бум скупки-перепродажу старовинних вишиванок, їхні фото на "рекламний" період публікують в гарній якості — тут невичерпне джерело ідей, і саме старовинні зразки викликали бажання відродити цю красу, тільки для нашого часу — на сучасних викройках, щоб вишиванка асоціювалася не з архаїкою чи віджилим, а власне з модним і стильним одягом.

Стосовно якості вишивки — це декілька років навчання, в основному дистанційного (технології, спеціалізовані програми), плюс якісні матеріали — як тканина, так і прикладні (стабілізатори). Без водорозчинних флізелінів Vilene, особливо DO 105, було б значно складніше. Ну і звичайно — найкраща в світі вишивалочка :)

Надзвичайно ніжна і витончена робота, чудова вишивка.

Хіт продажу