Чернігівська вишиванка

  • автор: Наталія Патола
  • дата: 24.06.2017
  • складність:
Подобається  10
Поділитись:

Опис


За мотивами чернігівської сорочки кінця ХІХ — початку ХХ ст. 
Тканина льон/бавовна, діагональ, колір молочний, вишивальна віскоза, хрестик 1,6 мм. Крій сучасний. Машинна вишивка, стабілізатор водорозчинний.

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Мені дуже подобається! Такий акуратний, ніжний орнамент і акуратні ніжні зборочки на горловині і при посадці рукавів!

Дякую! Вишивку кожної з моїх моделей можу повторити на Вашій тканині. Потрібно тільки узгодити особливості розкрою (краще, коли до вишивки робиться лише "розмітка" на прямокутники, а остаточно контури деталей уточнюються після вишивки; або ж припуски робимо на 1 см ширші, ніж зазвичай, і після вишивки ще раз уточнюємо контури).
Також, якщо хочемо якісно вишити машиною хрестик, необхідно, щоб тканина була не стрейчевою (тобто вона не повинна розтягуватися по довжині і ширині). Стрейчеві тканини складно, а швидше неможливо стабілізувати настільки якісно, щоб хрестик ліг прокол в прокол.

Чудова вишиванка! Мені особливо сподобалося, як декорована вишивкою бейка горловини і по низу рукавів.

Дякую! Це окрема історія :) Вишиванка робилася для мами, а мама любить на всіх вишиванках в’язані гачком горловинки. Перша спроба була обв’язати гачком. Не вгадали з кольором ниток. Молочний колір, виявляється, надзвичайно складно підібрати 1 в 1.
Друга спроба — взяли ниточку, якою вишита решітка (молочну) і зробили мереживо на машинці. З кольором все гаразд, проте одягнули... і зрозуміли, що воно сюди абсолютно не підходить за стилем. Довелося звернутися до традиційного способу декорування горловини (як на автентичних сорочках) — вузька планка зі скромною вишивкою.

Дуже гарна вишиванка! І класична, і сучасна! Особливо сподобався крій рукава. Треба запам`ятати.)

За основу підійде викройка-реглан, яка Вам подобається. Рукав перерізається на рівні приблизно 20,5-23 см (у мене для зросту 155 — 20,5), міряємо по центру деталі рукава; від лінії пройми вище приблизно на 4,5 см. Нижню частину викройки розрізаємо посередині і розширюємо до бажаного розміру (у мене тканини було дуже мало, тому ширина низу рукава склала 42 см). А далі суміщаємо центри деталей і збираємо від країв до середини.

Доброго дня,Наталіє! Зайшла сюди,щоб знайти собі викрійку вишиванки. Дуже сподобалися ваші: і ця, і білим по білому. Вони-чудові! Та,на жаль не можу знайти модель №6502. Чи не могли б ви поділитися викрійкою?

Щодо моделі 6502 спробуйте звернутися в службу підтримки. Свою я купувала на російському сайті Burda.
https://burdastyle.ru/vikroyki/bluzki/bluzka-s-rukavami-reglan-katalog-b...

Дякую, я вже купила,і саме там. Просто шукала на укр.сайті і, на жаль,  не знайшла, тому і попросила. Перепрошую,що порушила певні правила.

З такими питаннями варто звертатися до пані Олени Рапової, редактора сайту
https://burdastyle.ua/users/172

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пальто трикотажне з запахом і шалевим коміром

Пальто з запахом для дівчинки з принтованого трикотажу. Шалевий комір виконаний з однотонного...

62.95грн.

Зараз переглядають

Топ мереживний із застібкою на спинці

Короткий мереживний топ із застібкою на спинці доповнить відкриту коктейльну або вечірню сукню в...

62.95грн.

Сукня відрізна трикотажна зі складками на талії

Має елегантний вигляд і при цьому гарно підкреслює фігуру… Йдеться про сукню з запахом на ліфі,...

62.95грн.