0

Чернігівська вишиванка

  • автор: Наталія Патола
  • дата: 24.06.2017
10
Поділитись:

Опис


За мотивами чернігівської сорочки кінця ХІХ — початку ХХ ст. 
Тканина льон/бавовна, діагональ, колір молочний, вишивальна віскоза, хрестик 1,6 мм. Крій сучасний. Машинна вишивка, стабілізатор водорозчинний.

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Мені дуже подобається! Такий акуратний, ніжний орнамент і акуратні ніжні зборочки на горловині і при посадці рукавів!

Дякую! Вишивку кожної з моїх моделей можу повторити на Вашій тканині. Потрібно тільки узгодити особливості розкрою (краще, коли до вишивки робиться лише "розмітка" на прямокутники, а остаточно контури деталей уточнюються після вишивки; або ж припуски робимо на 1 см ширші, ніж зазвичай, і після вишивки ще раз уточнюємо контури).
Також, якщо хочемо якісно вишити машиною хрестик, необхідно, щоб тканина була не стрейчевою (тобто вона не повинна розтягуватися по довжині і ширині). Стрейчеві тканини складно, а швидше неможливо стабілізувати настільки якісно, щоб хрестик ліг прокол в прокол.

Чудова вишиванка! Мені особливо сподобалося, як декорована вишивкою бейка горловини і по низу рукавів.

Дякую! Це окрема історія :) Вишиванка робилася для мами, а мама любить на всіх вишиванках в’язані гачком горловинки. Перша спроба була обв’язати гачком. Не вгадали з кольором ниток. Молочний колір, виявляється, надзвичайно складно підібрати 1 в 1.
Друга спроба — взяли ниточку, якою вишита решітка (молочну) і зробили мереживо на машинці. З кольором все гаразд, проте одягнули... і зрозуміли, що воно сюди абсолютно не підходить за стилем. Довелося звернутися до традиційного способу декорування горловини (як на автентичних сорочках) — вузька планка зі скромною вишивкою.

Дуже гарна вишиванка! І класична, і сучасна! Особливо сподобався крій рукава. Треба запам`ятати.)

За основу підійде викройка-реглан, яка Вам подобається. Рукав перерізається на рівні приблизно 20,5-23 см (у мене для зросту 155 — 20,5), міряємо по центру деталі рукава; від лінії пройми вище приблизно на 4,5 см. Нижню частину викройки розрізаємо посередині і розширюємо до бажаного розміру (у мене тканини було дуже мало, тому ширина низу рукава склала 42 см). А далі суміщаємо центри деталей і збираємо від країв до середини.

Доброго дня,Наталіє! Зайшла сюди,щоб знайти собі викрійку вишиванки. Дуже сподобалися ваші: і ця, і білим по білому. Вони-чудові! Та,на жаль не можу знайти модель №6502. Чи не могли б ви поділитися викрійкою?

Щодо моделі 6502 спробуйте звернутися в службу підтримки. Свою я купувала на російському сайті Burda.
https://burdastyle.ru/vikroyki/bluzki/bluzka-s-rukavami-reglan-katalog-b...

Дякую, я вже купила,і саме там. Просто шукала на укр.сайті і, на жаль,  не знайшла, тому і попросила. Перепрошую,що порушила певні правила.

З такими питаннями варто звертатися до пані Олени Рапової, редактора сайту
https://burdastyle.ua/users/172

Хіт продажу