0
Акція 1+1=3

Екосукня

  • автор: Зез Тетяна
  • дата: 12.03.2019
4
Поділитись:

Опис


Хочу познайомити вас з іще однією улюбленною сукнею - з 100%льону без жодних домішок ,який поки що єдиний вирощений та  вироблений в Україні за часи нашої незалежності - Глухівський льон! 
Він дуже комфортний до тіла - але ,як будь який нат.льон трохи капризує у пошитті - зато прекрасно вишивається!
В мене пішло 1,7м тканини.сукня-сорочка шиється доволі легко, завжди виглядає стильно,незважаючи на моду! А головне - рідходить до будь-якої фігури та вікової категорії!
Єдине - додала модний елемент того року - різну довжину переду та спинки і не стала робити погони - не підійшли до вишивки)
 

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Я знову в захваті від вашої роботи!Сукня виглядає дуже сучасно ,а ручне оздоблення робить її еклюзивною і неповторною! І це як треба любити вишивати ,щоб знайти час для такої кропіткої і довгої роботи!

Дякую,Тетяно! Вишивати я дійсно люблю) Також навчаю інших) бо наразі вже не уявляю собі якусь річ з натуральної тканини - і раптом без нашої вишивки!Крім того - вишивання в нашому стрімкому часі - це справжній релакс! І як Ви слушно зауважили - навіть звичайна недорога сукня завдяки вишивці перетворюється на ексклюзив)))

Тетяно, я тепер палкий шанувальник вашої творчості) І ця сукня викликає захват елегантністю, стильним поєднанням традицій і сучасності. Завдяки вашим проектам я по-новому дивлюся на те, куди можна "прилаштувати" вишивку в сучасному вбранні. Дякую за показ!
І знову прошу підказати номер викрійки. Чомусь не побачила його при модерації, якщо він був зазначений.

Олено - дуже приємно,що ще одна людина буде дивитися у бік вишитого одягу)
Викрійка з журналу 2/2016 мод.№109
Якщо потрібні вишивальні консультації - з задоволенням допоможу)))