Сукня-сорочка з вишивкою

  • автор: Зез Тетяна
  • дата: 28.03.2019
  • складність:
Подобається  4
Поділитись:

Опис


Журнал Burda -це дуже давня беззаперечна любов) Але навіть тут є найулюбленіші номери,з яких пошито безліч моделей! Так іноді буває))) Оскільки я дуже люблю гравюру,то зазвичай спочатку переглядаю графічні зображення - і саме тут вмикаються вишивальні фантазії - бо саме пошиття вже певний період часу є лише засобом.Тож виставляю ще одну модель з номера,який просто знаю напам"ять.бо майже кожну модель тут можна вишити!
Сукня з українського Глухівського сірого льону, змінена тільки лінія подолу - ця модель просто ідеально лягла на моє уявлення сучасної сорочки -вишиванки,яка б замінила собою додільну сорочку у вигляді сучасної сукні.
Мод.№119 Burda 2/2016

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

І знову прекрасний приклад, як поєднати вишивку і сучасну модель. Тетяно, у вас просто неймовірне відчуття, як це робити правильно і так красиво. Дякую, надихаюся вашими проектами.

Я просто люблю це робити! Дякую)))

Чудова сукня! Це просто витвір мистецтва ,така страшенно ексклюзивна і дизайнерська річ ,от як можна таке самій придумати! Я зразу впізнала модель .бо крій мені в неї дуже подобався і вона в мене в списку ,того ,що планую пошити,але побачити її в такому варіанті ,це супер-ідея!І дуже гарне фото,композіція кадру ,кольори ,світло ,навіть ,як дегенько дівчина торкається комірця .Донька в мене мистецтвознавчиня ,тому дома багато альбомів художників)

п.Тетяно - дуже приємно було прочитати Ваш відгук! Обов"язково передам Ваш коментар власниці - бо вона власноруч це вишивала! Мій тільки пошив та ідея)))

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Брюки вузькі на широкій кокетці

Завдяки синтетичній тканині вузькі брюки із запрасованими складками-стрілками завжди будуть...

33.50грн.

Зараз переглядають

Блузка прямого крою з V-подібною горловиною

Здається, що крім блузки тут є ще й жилет! Така оптична ілюзія виникає завдяки використанню...

33.50грн.

Жакет прямого крою з фігурною планкою

Для прогулянок в тіні густих заростей може стати в нагоді жакет прямо покрою, без застібок....

33.50грн.