0

Картата сорочка

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 29.09.2017
10
Поділитись:

Опис


Всім привіт))
Тонка костюмна тканина (хоч і не дуже люблю картату тканину), купила 2 м, думала на плаття. Але виворітний бік дуже приємний, м'якенький, що не захотілося закривати його підкладкою. Та й прикладала і так і сяк, не виглядає як сукня, і все тут. Зшила блузу. Волан не робила. Витрата тканини 1,4 м. Залишився пристойний шматок, скомбіную з чим небудь. Зробила оригінальні манжети, але на примірці ці лопатсі мені не сподобалися, переробити на рюшики. Горловину поглибила на 3 см. Завжди так роблю. кокетки викроїла по косій. Розмір 36. 

Викрійка мені сподобалася, плечі, посадка рукави, дуже зручні, ширина теж хороша, трохи приталена по викрійці, на спинці складка вгорі, а до низу звужується. На мій погляд НЕ велика. Рукава в ліктях мені завузькі, врятували великі припуски (таке з бурдою у мене дуже часто, руки напевно якісь спортивні чи що)))))

Думаю, зробити якийсь комірець. (може такий, до рукавів)

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Без волану та з рюшиками ваша блузка вийшла кращою, ніж варіант у журналі. Дуже подобається!

Дякую)))) Дуже приємно!

Згідна з Larysa . Ваша варіація краща ніж журнальний варіант. Дуже гарний кежуал у Вас вийшов.(якщо я правильно надрукувала повсякдений).

Дякую)))))

Чудовий виріз і гарненькі манжетики з рюшиками дуже сподобались, Надюшик, мені не вистачає лише одного - твоєї усмішки. Ти серьозна, як моя перша вчителька:)

Дякую)))Танюшик! То ж я так старалась зосереджено блузу сфотографувати))))

Надю, буду шукати тканину на цю блузку. Твій варіант - гарний штурханець:)

Рукави з рюшиками сподобалися, подумаю, може такі теж зроблю. Хоча від волана спереду не відмовлюся теж:) В цій блузці усе моє улюблене - картата  тканина, волани:)

Дякую, Оленко))) Ой, відчуваю, буде черговий англійський шедевр! З твоїм шармом))))

  Гарна блузка вийшла, стильна, сучасна! Клітинка сподобалась, колір Вам дуже личить! Теж хочу собі таку пошити!

Дякую))))) Шийте обов'язково)))

Хіт продажу