0
Акція 1+1=3

Комфортний пуловер

  • автор: Олена
  • дата: 08.05.2016
1
Поділитись:

Опис


UA

Ось пошила собі такий пуловер. Викрійку змінила: рукав подовжила та трохи звузила донизу; перед та спинку посередині також звузила на 2 см, тобто виріз був зменшений по ширині, а також була зменшена його глибина; лінія низу змінена, по спинці хвіст коротший. Вийшла комфортна повсякденна річ до моїх улюблених джинс. Планувалася і кишеня контрастного кольору з вишивкою, навіть вишила її, згаяла на це два дні. Але потім притулила і не сподобалося мені.

Матеріал: двунитка.

Розмір брала 34 з припусками (у мене по таблиці 36).

Дякую, що завітали.

RU

Вот сообразила себе вот такой пуловерчик. Выкройку изменила: рукав удлинила, немного заузила к низу; перед и спинку посередине тоже заузила на 2 см, т.е. и вырез был уменьшен, и уменьшила глубину выреза немного; линия низа изменена, по спинке хвост короче. Получилась комфортная повседневная вещь к моим любимым джинсам. Еще планировался карман контрастный с вышивкой. Даже вышила его, пару дней на него потратила, но приложила и не понравилось. 
Материал: двунитка.
Размер 34 с припусками на мой бурдовский 36.
Спасибо всем, кто заглянул

Інші вироби користувача
+ коментувати

1 Коментар

Олено, дякую за показ і докладний опис викрійки. Роздивлялася цю модель, брали сумніви, чи не заширока. Ви її гарно "доопрацювали". Дуже приємна річ на кожен день вийшла.

Зачекайте будь-ласка