0

Светр з Malabrigo

  • автор: Олена
  • дата: 15.03.2016
6
Поділитись:

Опис


Одного разу трапилася мені на очі стаття про уругвайську пряжу Malabrigo. Відгук був надихаючий: м'яка, приємна та з цікавими переливами кольорів. Та ще й ця фраза: "якщо не знаєте, з чого в'язати, в'яжіть із  Malabrigo". 

Отже, мене зацікавило. Добре, що в наш час відстані не проблема, у нас можна купити навіть уругвайську пряжу. Ось мій результат.

Мої враження: пряжа дійсно цікава, кольори красиві, приємна у роботі та на дотик для тіла. Є лише один нюанс: бажано, щоб всі мотки були з однієї упаковки, тоді більше шансів на однакову кольорову гамму, оскільки кожна партія фарбується вручну і вони можуть відрізнятися.

Щодо светра. В'язала регланом зверху, в ньому немає жодного шва. Трохи оверсайз, спинка довша за перед. Модель - моя фантазія (журнал вказала, бо поле обов'язкове). З такими кольорами мені здалося, що коси по рукаву буде більш ніж достатньо.

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Обожнюю malabrigo!! Ви праві,Олено, це едина пряжа, що так надихає - зупинитись не можливо. Один раз спробувавши, попадаєш в залежність до неі. Ваш светр вийшов чудовий, сидить ідеально, коса дуже гарно виглядає. Відмінна робота. Незабаром і я закінчу кардиган з malabrigo , але цього разу я взяла лише один моток для оздоблення.

дуже цікаво буде глянути на вашу роботу

А я не знала про таку пряжу, дякую за рекомендацію і показ. Светр гарненький, видно, що комфортний і затишний.

Цікава нитка, ніколи не чула про таку. Светрик суперський, Вам дуже личить:)

дуже симпатичний светр, і узор по рукаву "замисловатий".  а про таку пряжу  не чула. поділитесь  ссилкою?

В Украине эту пряжу продают в интернет-магазинах, купить не проблема, но пряжа недавно очень подорожала и теперь, что называется, это класс люкс..

Хіт продажу

№ викрійки 101
69.9грн