0
Акція 1+1=3

Принцип орігамі: як зробити три браслети і кольє

Мінімум зусиль, максимум ефекту: ці шкіряні браслети робляться за принципом орігамі, шляхом вкладання окремих елементів один в інший. Браслети можна носити як окремо, так і всі разом. На нижньому браслеті по лінії середини металізованими нитками прокладені стібки «вперед голку».

Вам знадобиться:

- клапоть шкіри металік бл. 25х30 см - водостійкий маркер - саржева стрічка бірюзового кольору шириною 1 см і довжиною бл. 30 см - шаблон - нитки для шиття - ножиці - кнопка - голка для шкіри


Шаблон

Наведений мотив зменшити до потрібного розміру і вирізати по зовнішніх контурах.


КРОК 1

Шаблон покладіть на лицьовий бік шкіри і маркером обведіть його контури. Для одного браслета довжиною 21 см (між частинами застібки) знадобиться 18 деталей.


КРОК 2

Елементи виріжте так, щоб лінії розмітки залишилися на клапті шкіри. Щоб вирізати отвір, деталь спочатку зігніть і зробіть невеликий надріз. Потім вирізуйте по внутрішньому контуру.


КРОК 3

Елементи вкладіть один в інший, як показано на фото. На даному етапі буде зрозуміло, чи всі деталі вирізані рівно і точно підходять одна до одної. Якщо будуть виявлені похибки, усуньте їх.


КРОК 4

Браслет переверніть нижнім боком вгору і протягніть саржеву стрічку так, як показано на фото. Тепер елементи скріплені надійно.


КРОК 5

Кінці саржевої стрічки зріжте до бажаної довжини, підверніть всередину і пришийте до браслета разом з частинами кнопки. З таких самих елементів можна також зробити оригінальну прикрасу на шию. Фото: Ян Шмідель, постановка: Тереза Бахлер


0
Поділитись:

Зачекайте будь-ласка