0

Вишитий костюм в стилі " Dolce&Gabbana".

  • автор: Інна
  • дата: 02.08.2020
14
Поділитись:

Опис


Костюм:тканина італійський льон/шовк (90/10). За мотивами Dolce&Gabbana - вишивка в стилі "полтавська гладь",ручна робота. Сімейний проект:мотив розмальований на тканині мамою, вишивала бабка, пошиття моє. Спідниця Бурда 5/2007 модель 125, розмір 38, лекала подовжила 30см. Блузка Бурда 11/2006 модель 119, розмір 38, рукава укоротила 34см. Для конкурсу" Стань моделлю для обкладинки журналу 12/20.

Інші вироби користувача
+ коментувати

14 Коментарів

Очень красивая, тонкая работ! Это уже дизайнерский проект! Я в восторге!

Спасибо огромное! Очень приятно услышать Ваше мнение!

Удивительная работа, очень красивая вышивка)))Три мастера вложили море вдохновения и любви)

Большое спасибо, за отзыв! Да, это семейная работа. И в большей мере труд мамы и бабушки! Моя была идея, под впечатлением ткани Dolce&Gabbana. Мне посчастливилось оригинал держать в руках... Модель костюма подбирали все вместе.

Просто неймовірна краса! Це дійсно унікальна дизайнерська річ, до того ж , така модна і сучасна. Я б  дуже хотіла бачити Вашу роботу на обкладинці журналу , бо в цьому проекті , як на мій погляд , найбільше виражена сучасна українська мода

Дуже вдячна Вам, за такі чудові слова! Мені дорогий цей костюм, як сімейна робота 3-х поколінь.

Це так унікально, коли три покоління майстринь вкладають свої таланти в один виріб. Ви створили шедевр!

Вдячна Вам за відгук! Моїй родині дуже приємно, що наша робота Вам сподобалась!

Які ж талановиті в нас люди! Інна, ексклюзивна річ у вас вийшла. Таку можна у спадщину передавати.

Дякую! Мені приємна Ваша висока оцінка!

Подих перехоплює від вашого сімейного проєкту - це так гарно. Які таланти! Традиційно вже чекаю на вашій сторінці прекрасні краєвиди)

Велика подяка всьому авторському складу журналу BURDA!!! Нам дуже приємно! Без його чудових лекал цей задум неможливо було б створити! Я уявляю look, і знахожду в журналах Burda необхідні викрійки. І це дуже багато значить, коли ти впевнений, що модель обов'язково получиться, за рухунок хорошої викрійки!
Це Волівецький перевал та мінеральне джерело Келечин, цілющі властивості води приваблюють туристів зі всіх куточків планети.

Як красиво!!! Від задумки до втілення! Неймовірний проект!

Дякую, дуже приємно!

Хіт продажу