Вишиванка зі 110-річною вишивкою

  • автор: Інна
  • дата: 15.07.2020
  • складність:
Подобається  14
Поділитись:

Опис


Модель 102 2/2016 рік 40 розмір. Домотканне полотно, вишивка нашита аплікацією -вінтаж (Австро-Венгрія, більше 110 років), моєї прабабки - дівоцька сорочка. За для мотиву подовжила рукави, і не робила розріз.

Інші вироби користувача
+ коментувати

14 Коментарів

Вау! 110 років!!!! Як гарно зберігати таку давню частинку своєї родини та ще й визивати захоплення оточуючих!

Так, це справді історія! Тільки уявіть, в ті часи жінка ходила щодня у вишитій сорочці. Був чіткий поділ:дівоцька, заміжньої жінки, сорочка для пологів, жінки в скорботі. Кольори, мотиви, та період одягання був строго регламентований.

Неймовірно гарна модель. Вона у вас вийшла такою сучасною , такою стильною .Уважно роздивлялась на фото саме вишивку, такі яскраві кольори , так гарно поєднані.Дизайнерська вийшла річ

Дуже дякую! Так, це річ з Австро-Венгрії, сорочка була куплена для дівчинки(прабабки), після заміжжя її вже не носили. Вишивка справді неімовірна, і я навіть не уявляю, як в ті часи без освітлення, сучасних технологій можна було вишити такий складний мотив, якість ниток...дивує. Оригінальний фасон був дуже складним, на жаль нічого подібного не знайшла в сучасному крою.

Вышиванка действительно получилась очень красивой, дизайнерской,а по оригинальному старинному крою шила Олена Рапова пару лет назад,можете поискать))

Дякую, за високу оцінку та пораду! Постараюсь пошукати. Дуже хотіла б знайти викрійки початку минулого століття.

Это не просто вышиванка! Это реставрация семейной реликвии! Это дух и сила рода! И теперь Вы -  берегиня !) 

Спасибо, за теплые слова! Да...вышитая одежда - это дух моей семьи в поколениях. И я очень захотела поделиться этой историей со всеми! Огромное спасибо всему творческому коллективу BURDA STYLE за возможность создать свой look, не будучи профессиональной швеей!

Дійсно, ВРАЖАЄ! Дуже гарно, ще й з таким краєвидом)) Вишиванка, зроблена власноруч, якась інша, вона має душу, зовсім не схожа на машинну вишивку. Ніяк не наважусь зробити й собі, боюсь, що не вистачить терпіння на вишивку. Поки що наважилась зробити тільки доньці)

Дякую гарно! Обов'язково рішіться пошити і собі, терпіння знайдеться...я інколи сама вишиваю роки з 2...в основному зимою.
Краєвид вибраний не випадково. Саме тут моя прабабка носила цю сорочку в дівоцтві. Природа чарівна.її можна побачити в останньому фільмі Жана Рено, ряду українських, російських, інтернаціональних фільмах, кліпах Наталки Могилеської, Івана Пилипця, Аліни Паш, рекламах...

Інно, я у великому захваті від вашого проєкту. Вражає сама вишивка - за стільки років кольори такі яскраві. Скільки ж роботи в цих візерунках! І мені подобається ідея використати елементи вишивки для пошиття сучасної блузи, яку ви із задоволенням вдягаєте. Звичайно, кожен власник подібного старовинного сімейного вбрання вирішує сам - чи зберігати у первинному вигляді, як пам'ять, чи щось змінівши, осучаснивши річ, із задовленням носити її зараз, відчуваючи зв'язок із пращурами. 

У нас на сайті є матеріал про те, як пошити вишиванку за традиційним кроєм

https://burdastyle.ua/encyclopedia/anatomiya-modeli/konstruyuvannyamodel...

Я за цією методикою пошила собі вишиванку (вишивка на ній досить умовна - просто підходящий простий візерунок хрестиком, оскільки часу було обмаль)

https://burdastyle.ua/forum/moya-vyshyvanka-za-tradyciynym-kroyem

Шановна Олено, я надзвичайна вдячна Вам за відгук та посилання, де можна знайти етномодель. У Вас чудова вишиванка! Marina якраз рекомендувала знайти Вашу роботу.
Ні, ми ніколи би не порізали таку історію! Вже мотивами, дуже бережно, зберігала мама. Років 20 я мріяла реставрувати.

Яка краса! А які кольори - просто неймовірно, як вони не вицвіли і не зблідли від часу:) Дуже гарна вийшла річ! А природа Карпат заворожує...

Так, дякую! Натуральні барвники, хімії тоді ще не було...
Це Синевирський перевал і Синевирське озеро -родзинка Карпат.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня відрізна з приспущеними проймами

Актуальний жакард металік чи краще класичний чорний креп? Для нашої сукні з видовженою лінією...

30 грн.

Зараз переглядають

Сукня міні із проймами у плечових швах

Шикарно і повітряно! Оригінальна сукня з проймами в плечових швах надасть вам повну свободу дій і...

30 грн.

Легінси на широкому фігурному поясі

Тут все продумано! Щоб під час тренувань легінси не сповзали, ми додали до них знизу спеціальні ...

30 грн.