Шовковий костюм кольору "Королівский пурпур"

  • автор: Інна
  • дата: 24.08.2020
  • складність:
Подобається  2
Поділитись:

Опис


Шовковий костюм:блуза з журналу 5/2019 N 117 розмір 40 подовжила лекала на 4 см, брюки 6/2019 N 116 розмір 40- подовжила лекала на 5 см. Тканина-італійський щільний шовк-атлас. Мій розмір 38, оскільки натуральна тканина шила костюм вільним. До костюма є захистна 3-шарова маска. Для участі в конкурсі" Для журналу 12/20."

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

Благородна тканина та шикарний костюм! Не відразу зрозуміла, що то маска, думала, міні-клатч такий) Сучасна мода вона така: тепер і маски - частина урочистого виходу.

Шановна Олено, дякую за коментар! До костюма я вчора пошила і бандану з цієї ж тканини. Це точно, час диктує моду! І як би ми не намагались дотримуватися соціальної дистанції протягом дня, в сучасній реальності не виходить. Тому маска, та косинка-бандана надовго стане нашим повсякденним атрибутом у громадських місцях. А згідно рекомендацій ВООЗ маска із бавовняної тканини є неблагоприємною поверхнею для вірусу sars-cov-2, а також профілактикою виникнення " маскових" висипок (acne masque), і може використовуватись до 25 раз, за умов ретельного прання. Як прототип для лекал використала звичайну медичну маску, середній шар - щільний бавовняний атлас, залишки тканин, від попередніх розкроювань.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пончо пляжне з махрової тканини

Наплескавшись досхочу в морі, треба трохи зігрітися. Замість того щоб кутати дитину в рушник,...

30 грн.

Зараз переглядають

Берет флісовий і мітенки

Кашкет, берет, мітенки, гольфи, довгі та короткі гамаші на взуття, а також зручний рюкзак – усе,...

30 грн.

Блузка із зав’язками на талії

З французьким шиком: блузка без рукавів із напівпрозорої тканини віши зав’язується на талії і...

30 грн.