0
Акція 1+1=3

Літні топи

  • автор: Олена
  • дата: 03.07.2017
8
Поділитись:

Опис


Добрый день! В такую жару решила показать летние топы, которые шила прошлым летом по одной, ставшей уже любимой базовой выкройке (пора ее наверно переносить на картон:))) Выкройка из Бурда 7\2015, мод.№113. Благодаря разнообразию принтов, простой крой не смотрится слишком просто, топы шьются быстро и напрочь снимают проблему "нечего надеть".  Первые два сшиты из плотного шифона - "супер-софт", красный и синий с совами - штапель. И, что немаловажно для меня по крайней мере, это то, что себистоимость таких топов очень радует, так как расход ткани 60-70см, даже при выборе не самой дешевой ткани, получается совсем недорогой апгрейд летнего гардероба! 

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Прекрасные летние лёгкие наряды!

Скажите, Елена, а как ведёт себя в носке  шифон  "супер-софт"? Не жарко ли в нем? Не прилипает ли к телу ткань? Поделитесь своими ощущениями, pleace. Продаётся тканюшка, хотелось бы подробнее узнать о ней. Благодарю.

Людмила, дякую!

Перші два топи із супер-софту я шила для сестри, тому одягала їх по одному разу, до тіла приємно, враховуючи, що вони вільного крою, то в жару досить комфортно. Цього літа я пошила сарафан в пол з такої тканини вже для себе, у нас дуже спекотно, ніякого дискомфорту.

Відразу й не скажеш, що ці топи пошиті за однією викрійкою! Такі різні і такі класні! Дякую, Олено, що поділилися, бо зараз такий одяг дуже потрібний, а на якій моделі зупинитися, саме роботи форумчанок і допомогають.

  Чудові літні образи! Дійсно, приклади форумчанок надихають та допомагають визначитись з обранням моделі для пошиття. 

Олено, чудова презентація викрійки топа! Дійсно, відразу і не скажеш, що це все одна модель. Гарні сучасні образи, усі сподобалися.

Какие же у Вас славные и милые топы получились. Отличная летняя "топ-коллекция" :)

Мені також подобаються такі універсальні топи, бо чудово підходять до будь-якого "низу": спідниці, шорти, джинси, брюки. А з супер-софтом я теж мала справу, розумію, які речі виходять зручними (не потрібно прасувати) та приємними на дотик.

Дякую! Так, те,що його не потрібно прасувати, це дуже зручно,бо речі зі штапелю, льону та батисту влітку іноді доводять до сказу))))

Зачекайте будь-ласка