Мадам Батерфляй: прикрашаємо одяг і аксесуари метеликами

Повітряні створіння з різнокольоровими крильцями додадуть вашому образу чарівності і гламуру. Сукню-пуловер вранці ви одягаєте в офіс, а ввечері приколіть підходящі за кольором брошки-метелики і можете в ній же піти на побачення. Для капелюха зі щільного матеріалу більше підійдуть ламіновані «метелики» з райдужного паперу. Усього лише трійка метеликів - і нічим не примітна сумка зовсім змінилася!

Блакитний метелик

Вам знадобиться: клапоть органзи чорного кольору розм. 30х15 см, «райдужний» папір, 2 намистини бісеру, 2 намистини рокайль, 1 шпилька для брошки, 3 кристали Swarovski діам. 18 і 10 мм, апарат для ламінування, нитки для шиття, водостійкий маркер.


Шаблон і опис роботи

Внутрішні лінії мотиву маркером перевести на пластик для ламінування, під нього укласти «райдужний» папір і прострочити із заходом на 3 мм всередині мотиву уздовж ліній. Мотиви вирізати по контуру внутрішніх мотивів, зрізати лінію, накреслену маркером. Клаптик органзи скласти на розм. 15х15 см. Мотиви розташувати за зразком і настрочити посередині. Органзу зрізати по зовнішньому контуру, нашити кристали і намистини. Зі зворотного боку пришити шпильку.


Метелик з тюлю

Вам знадобиться: тюль чорного кольору розм. бл. 20х15 см, тафта розм. 15х15 см, 2 намистини бісеру, 2 намистини рокайль, 1 шпилька для брошки, 3 овальних кристали Swarovski діам. 14 мм, нитки для шиття.


Шаблон і опис роботи

Тафту скласти вдвічі, мотив скопіювати і 4х перевести на складену вдвічі тафту. Мотиви вирізати з припусками 3 мм. Зшити по 2 мотиви, залишити у шві отвір довжиною бл. 2 см для вивертання. Деталі мотивів вивернути, краї припрасувати, отвір у шві зашити вручну. З тюлю викроїти 2 квадрати розм. по 10х10 см і 2 квадрати розм. по 5х5 см. Квадрати по одному боку укласти маленькими складками і прострочити кілька разів по складках. Деталі з тюлю розташувати як крила метелика, деталі з тафти накласти зверху і пришити. На завершення тюль вирізати за формою крил. Пришити кристали і намистини. З нижнього боку пришити шпильку.


Рожевий метелик

Ця брошка підійде до різноманітного вбрання і аксесуарів. Вам знадобиться: клапоть органзи рожевого кольору розм. бл. 20х15 см, 2 намистини бісеру, 2 намистини рокайль, 1 шпилька для брошки, 2 кристали Swarovski діам.18 мм, нитки для шиття. Органзу нарвати смугами шириною 1,5 см: 8х довжиною по 12 см, 1х довжиною 5 см.


КРОК 1

Накласти одна на одну по дві смужки, один раз підвернути, заколоти і кінці зшити.


КРОК 2

Чотири крильця наколоти на маленьку смужку і пришити. Зі зворотного боку пришити шпильку для брошок або англійську шпильку.


КРОК 3

На тулуб метелика прикріпити кристали Swarovski. Вусики метелика зробити з дроту і маленьких намистинок.


Три різних метелики готові!

Фото: Ян Шмідель; catwalkpix.com; постановка: Тереза Бахлер


0
Поділитись:

Хіт продажу

Блуза А-силуэта рубашечного кроя

Шелковая блуза А-силуэта с воротником-стойкой имеет оптимальную длину, позволяющую носить модель...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Пончо з капюшоном і хутряним оздобленням

Пончо із в’язаного полотна з капюшоном і хутряним оздобленням по краях. ...

54.9 грн.

Кімоно з високими трикотажними манжетами

Романтика і спорт поєдналися в цій моделі довжиною до колін, з флоральним принтом і високими...

49.9 грн.