майже сукня 12/2015 109 В

  • автор: Леся Федоренко
  • дата: 25.01.2016
  • складність:
Подобається  2
Поділитись:

Опис


 

Ще так довго, мені здається, я ніколи виріб не шила! Все, якось, від початку, не пішло... Почну з того, що я знала, що сукня такого фасону мені не личитиме. Але ж ні, на інших гарно - я і собі пошию!))) 

Дошивши і відпрасувавши всі шви, показала сукню моєму головному раднику - чоловікові, він подивився, і ніяк не відреагував, що значить "не фонтан". Тоді ми вирішили відрізати довжину, і просто зробити туніку.

Хотілось би додати - брала викрійку на розмір меншу від мого розміру. Кармани залишила - може знадобляться.  Тканина - трикотаж соти. Насправді - синій електрик, але через неякісне освітлення - не вийшло повністю передати колір. Загалом - модель шиється дуже легко!). Всім дякую!

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

В підсумку вийшла практично один в один з журнальною блузка 109 А. Дуже ефектна модель. Мені здається, і як сукня Вам вона личила, може просто трохи незвичний фасон?

Можливо я надто самокретична, але намагаюсь дивитися на себе реально. У мене тип фігури - перевернутий трикутник, тому, більш балахонисті речі мені не дуже личать, хоча хотілось би мати такі в своєму гардеробі))). Дякую за коментар!

Цей блок не удаляти.

Зараз переглядають

Блузка з фігурними вставками на рукавах

Лаконічний крій прямої блузки з вирізом-човником дозволяє стилізованому рослинному візерунку...

49.95грн.

Сукня приталеного крою із застібкою-блискавкою

Маленька чорна сукня у стилі 60-х, з рукавами, що розширюються донизу, просто чарівна! Застібка...

49.95грн.