Пальто

  • автор: ирина
  • дата: 06.04.2016
  • складність:
Подобається  10
Поділитись:

Опис


Пальто шилося легко розмір 38, підклад простьобаний синтепон.

+ коментувати

10 Коментарів

Ирина, ви не з Запоріжжя? Пальто пошито охайно, приємного кольору. Нажаль, немає фото простьобаного підкладу. Сидить на фігурі добре, Вам пасує.

Ирина,я из Запорожья,вы мне предлагали выставить свою вещь я и решилась,только фото пришлось уменьшить в Picasa иначе не загружались,не знаю где на форуме задавать тех вопросы как поняла так и загрузила,а качество фото ухудшилось:((((Фото подкладки добавлю.Спасибо за комментарий.

Доброго ранку, ми дуже вдячні, що ці технічні труднощі не спинили вашого бажання опублікувати роботу. Я рада повідомити, що ця проблема вже вирішується інформація передана до технічного відділу.

Творчого Вам настрою.

Ольга Юр'єва,
дякую за розуміння , приємно бути почутою.

Ирина! Я Вас впізнала. Ви молодець, що наважились. Вітаю Вас на форумі!
Підкладка щільно простьобана, я знаю, чого це вартує (сама нещодавно шила доньці зимове пальто). У Вас гарно вийшло. Дякую за фото.

Ирина,я не правильно написала,подкладка у меня покупная:)))

Ірино, яке гарне пальто!Так добре, що ви показали його. Для дочки цю модель придивлялися, та щось руки не дійшли. А вона того варта, щоб шити і носити. Дякую за показ!

Спасибі Олена, за ваш коментар, так приємно увагу майстрів після ваших робіт я соромлюся виставляти свої, і тільки завдяки вашим роботам я бачу куди мені прагне.(перекладав на український перекладач онлайн, вибачте якщо неправильно передав мою думку)

Ірино, ви шиєте пальто, ще й на утепленій підкладці. Тут не соромитися, а хвалитися треба:)
Дякую за відповідь українською. Та якщо вам зручніше - пишіть російською. За правилами форуму коментувати і давати описи власним виробам можна двома мовами - українською або російською http://burdastyle.ua/pravyla-fotoforumu

Дякую Олена за відповідь, я люблю український, але в нашій школі не викладали українську мову, я все розумію але правильно написати не можу, тому використовую перекладач, по тому що хочу навчиться общаться на рідній мові:))) Спасибі прочитала правила і замінила фотографії завантажилися ура:))

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня-бюстьє з широким вшивним поясом

Обтисла сукня-бюстьє з атласного шовку дозволить вам продемонструвати красиві плечі. Широкий...

44.9 грн.

Зараз переглядають

Брюки розкльошеного крою з бавовняної саржі

Білі брюки комбінуйте з різними топами. Як приємно бути весь час різною! ...

39.90 грн.

Спідниця-олівець

Вузька спідниця з баскою переду і суцільнокроєним воланом. Блузка зі спідницею чудово виглядають...

39.90 грн.