Шифонова сукня 12/2013 №120

• автор: НАДІЯ
  • дата: 12.04.2016
  • складність:
Подобається  6
Поділитись:

Опис

Історія цієї сукні почалася з пошиття футляра Журнал: Burda 6/2012 № 129 - 1м котону, точно по викрійці, без змін (бо робити їх я ще не вміла) Так жодного разу і не вдягалося. (Виріз глибокий, довге, колір блідий якийсь, смужка від згину тканини так і не розпрасувалася). Коли вийшов зимовий номер Бурди з зеленою сукнею на обкладинці, відразу згадала про цю сукню і вирішила використати цю сукню в якості нижньої.
1,50 шифону, якоря дивляться в різні боки, вдалося компактно розкласти викрійку. Розмір 34. Горловина і пройми оброблені бейкою з основної тканини. Верхнє повітряне плаття готове.
Довгоочікувана примірка ...
... І не підходять вони один одному, та й жарко буде, занадто щільне нижнє.

До іншої сукні шила нижню спідницю, з бежевої підкладочної віскози. Так і ношу цю сукню з нижньою спідницею. Дуже зручно)))) Викрійка непогана.

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Скільки праці, - і все заради красивої сукні!)
Платтячко гарне! Не помітити сумочки я не змогла - чудова)

Дякую))))))

Знайома ситуація, коли колір виявляється якимось блідим. Відкладаю річ, потім таки щось із неї теж перешиваю. Верхня сукня така мила вийшла!

Дякую))) Верхня теж бліда, але хоч з малюнком! Теж буває перешиваю з невдало обраних моделей чи тканин.

Очень хорошенькое платьице и бантик такой прелестный! Это ж надо же! Вместить такое платье в 1,5 м еще и с пышным бантом :-)
Если есть желание реанимировать "бледное" платье, то его можно разбавить кружевом: например, рукавчик в тон или нашитая поверх широкая полоса кружева контрастного цвета на уровне талии

Ніжна та романтична сукенка. Мені не видалась блідою. Вам до лиця!

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блузка атласна з коміром-бантом

Атласна блузка з коміром, що зав’язується на бант, має прекрасний вигляд як зі шкіряними...

49.95грн.

Зараз переглядають

Брюки жакардові з боковими кишенями

Сяючі візерунчасті брюки, оздоблені по нижньому краю вишитою тасьмою, без сумнівів, повсюди...

33.50грн.

Блуза-сорочка з видовженою спинкою

Офісний стиль важко уявити без блузки. А як вам такий варіант? Широка блуза навипуск з шифону із...

33.50грн.