Стильний обруч для дівчинки

Мабуть, більшість дівчат дивилися або хоча б чули про «Пліткарку» та Блер, яка обожнювала обручі. Ми покажемо вам, як зробити у домашніх умовах омріяну прикрасу королеви Верхнього Іст-Сайду!

Прикраса у домашніх умовах

Для цього вам знадобляться: запальничка, старий обруч, англійська булавка, ножиці, сантиметрова стрічка, атласна коса бейка, кравецькі булавки, нитки для шиття і голка.


Виготовлення чохла на обруч

Для цього беремо косу бейку, вона вже припрасована, і ми її спочатку розкладаємо, а потім складаємо вздовж навпіл лицьовим боком всередину і сколюємо булавками. Довжина бейки, тобто скільки ми маємо відрізати, залежить від обруча. Ми викладаємо бейку навколо обруча і залишаємо ще на кінцях припуски по 1,5 см. Для банта і його серединки нам потрібно відрізати від атласної косої бейки ще 2 відрізки довжиною по 40 см. Обидва відрізки бейки довжиною по 40 см складаємо лицьовим боком до лицьового боку і також сколюємо. Отже, ми скололи наші обидві деталі і йдемо до швейної машини.


Шиємо деталі

Ми шиємо максимально близько до зрізу, тобто намагаємось прокласти строчку навіть ближче, ніж розташований припрасований згин, щоб залишити максимальну ширину бейки. Важливо також залишити довгі кінці ниток на початку строчки. Вони нам потрібні будуть для вивертання. На деталі для банта строчки прокладаємо аналогічно максимально близько до зрізів, а не в припрасовані згини. Ми вже проклали всі строчки, тепер беремо кінці ниток строчки і прив’язуємо їх до англійської булавки. Потім просовуємо булавку в зшитий «тунель» і протягуємо її через «тунель» назовні. Ось так.


Вивертаємо деталь

Далі ми тягнемо булавку і таким чином вивертаємо деталь. Те саме робимо і з другою деталлю. Беремо вужчу деталь і натягуємо її на обруч. На кінцях ми залишали припуски шириною по 1,5 см. Щоб кінці бейки не обсипались, ми припалимо їх запальничкою. Ось так, щоб волокна злегка розплавились. Відвертаємо припуск на внутрішній бік і пришиваємо декількома ручними стібками.


Відрізаємо шматок тканини

Від другої деталі нам потрібно відрізати відрізок довжиною 7 см, він нам потрібен для серединки банта. Решту деталі ми складаємо навпіл, кінці зрізаємо під кутом 45 градусів. І ми також припалюємо їх запальничкою, тобто злегка розплавлюємо. При цьому зверніть увагу на те, що бейка має бути з поліестеру, а не з шовку. З шовком такий прийом не працює. Ось один кінець уже склеєний запальничкою, а інший ще відкритий. Його ми обробимо так само. Тепер беремо деталь банта, розміщуємо її на обручі в бажаному місці і приколюємо булавкою.


Беремо серединку банта обгортаємо нею обруч

Верхній кінець підвертаємо і знову заколюємо булавкою. І тепер потрібно тут зафіксувати декількома ручними стібками. Цей шов, який я виконую, називається петельним. Ось петля, і ми завжди накидаємо нитку навколо голки і отримуємо одночасно вузлик. І наш обруч готовий.


1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Дуже мила і стильна прикраса!

Хіт продажу

Чоловічі брюки-бермуди

У дуже спекотні дні піджак можна носити з бермудами. ...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Пуловер із довгим коміром-шарфом

Навіть якщо ви будете скакати на коні, цей шарф ніколи не загубиться, адже він складає з нашим...

39.90 грн.

Сукня у стилі бебідолл

Просвітчасте мереживо на шовковій підкладці тілесного кольору притягує погляди до чарівного ...

39.90 грн.