0
Акція 1+1=3

Срібляста спідничка для зимового флешмобу Місісшию: Silver & Gold

  • автор: Марiя Чорна
  • дата: 26.12.2023
2
Поділитись:

Опис


Дорогі друзі, вітаю! В ці святкові дні хочу поділитися своїм образом для зимового флешмлбу Дніпровського клубу з темою Silver & Gold! 

Все геніальне найпростіше, тому я вирішила відтворити образ, який би я змогла носити і після новорічних свят. Звичайно, я пригадала про спідничку з тканини в пайетки, адже це вже стало майже класикою))) Крім того, таку спідничку можна одягати в будь-який сезон року!

За основу взяла викрійку з 12 номеру 2023 року, але переробила її під свою тканину: додала виточки замість гумки на талії. Але після примірки зрозуміла, що тканина суттєво тягнеться, тому залишила і виточки і гумовий пасок.  Тканина досить важка в роботі, тому відмовилася і від блискавки, і від розрізу. 

Результатом я дуже задоволена: трендова річ у гардеробі при невеликих зусиллях й середньому бюджеті. Тканина- італійська пайетка на сітці, витрата- одна довжина. Ще одна цікава деталь: я відмовилась від бокових швів, додавши бокові витоки. Єдина незручність цієї спіднички- неприємні відчуття на шкірі від внутрішньої частини паска. Але це легко виправляється, якщо заправити сорочку всередину))

До спідниці планувався топ з цієї ж тканини, але не встигла поки. 

Пророкую насичене життя цій спідниці, бо планую носити її не тільки з білою сорочкою, як на фото, а й зі светриками й водолазками, а навесні- з жакетами й навіть з тренчем.

Дорогі майстрині, вітаю з Різдвом та новим роком! Нехай наступний рік буде прихильним до Вас у всіх творчих проектах! До нових зустрічей!

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

Маріє, чудовий вибір моделі і тканини! Незважаючи на такий святковий блиск, спідниця дійсно може стати універсальною.

Дякую за привітання і навзаєм бажаю всім нам у новому році Перемоги!

Олено, дякую дуже! Так, сподіваюся, що і в літку в ній не буде спекотно, хоча є побоювання)))

Зачекайте будь-ласка