0

Сукня 7/2015

  • автор: Наталія Кравець
  • дата: 06.06.2016
8
Поділитись:

Опис


Сукня пошита по моделі № 115, розмір 40. Приталила. Ліф вшила по боках, додала виточки спереду і на спинці. Виріз горловини теж трохи змінила. Від рукавчиків відмовилась зовсім, щоб не було таке вже дівоче. Трохи заяскраво, як для бабусі.

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Наталя, дуже гарна сукня вийшла. Стосовно яскравості для бабусі, я з Вами не погоджусь. По-перше, якщо річ чудово сидить і має правильну довжину, то колір навпаки підкреслює гарну фігуру, а не іі недоліки. По- друге, літо на то й літо, щоб вбиратись в яскраві кольори, темні залиште для похмурих і холодних днів. А по-трете, вибачте, бабуся, скільки Вам років?! На бабусю зовсім не тягнете ;) Така собі гарна жіночка, а внучка , наче молодша донька. Тому носіть цю сукню без вагань, вона Вам дуже личить і освіжає ;)

Таню, дякую за компліменти, сукню буду носити, обіцяю. А стосовно скільки мені років, то, як сказала моя сусідка, я стала круглою відмінницею (по п'ятибальній системі).

Таню, точно, я все одно буду і далі плутатись і називати онуку донькою:) Наталіє, ви маєте чудовий вигляд. І сукня гарна. Вона правильної довжини і підкреслює гарну фігуру в потрібних місцях. Для літньої сукні і такого фасону абсолютно вдале забарвлення тканини.

Дякую, Олено! Я довго вагалася, чи купувати цю тканину, але, дуже захотілося чогось літнього, яскравого, теплого. Бо на дворі була зима. Прийшло літо, а у мене нова сукня! Всім бажаю чудової погоди!

Наталія, навіть і не сумнівайтесь, носіть із задоволенням! Сукня чудова! Літня, свіжа, яскрава. Вам личить. А на бабусю зовсім на схожі.

Іро, дякую за підтримку, за гарну оцінку.

Светлое, яркое и веселое платье, при этом нежное и романтичное. Всё смотрится прекрасно - и расцветка, и фасон, и поясок, и длина, и леди в нём :-)

О, так, Наталю, поясок підбирала прискіпливо, щоб попасти точнісінько в тон.
Дякую за Ваш коментар.

Хіт продажу