0

Шкільний сарафан на бретелях

  • автор: Наталія Кравець
  • дата: 05.09.2018
4
Поділитись:

Опис


Добрий день!

Мабуть всі форумчанки пам"ятають сукню з матроським коміром в морському стилі. А я побачила в цій моделі шкільний сарафан. І не помилилася. Маленький розмір для невисоких - те, що потрібно. Тканини було всього 1 метр. У журналі 2,45м!

Але ... перед, спинку і кишені замість основної тканини - на підкладку, мінус 8см довжини спідниці, мінус комір і, диво сталося! Викрійка помістилась. Більше нічого не змінювала. На моїй дівчинці є невелика свобода в грудях, але вона не зайва, навіть навпаки потрібна для блузи. Пояс прикрасила пришивними стразами.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Чудова модель,така стильна ,схожа на червоний сарафан з серпневого номеру(моя мрія).Просто класно ,що в мами золоті ручки і маленькій модниці є таке гарне вбрання!Успіхів дівчинці в навчальному році ,а мамі творчих ідей

Дякую, Тетянко, за Ваші побажання! Це моя внучка Маргарита і я з задоволенням шию для неї. То ж окрема подяка за маму :) А Вам бажаю здійснення всіх мрій!!

Оце так перевтілення викрійки! І не скажеш, що це "матроська" доросла сукня. Оригінальний сарафан і вашій дівчинці в ньому дуже гарно.

Почалося все з пошуку викрійки спіднички А-силуету зі складочками. Не хотілося самій моделювати, а швиденько перемалювати готове креслення. І тут попався цей сарафан! І так закортіло його відшити, що навіть хватило 1 метру тканини. Результатом задоволені всі: і я, і внучка і навіть дідусь.

Хіт продажу