0

Сукня-переробка

  • автор: Олена Назаренко
  • дата: 13.07.2018
8
Поділитись:

Опис


Приветствую всех!

Сегодня хочу поделится своей переделкой. Имелось платье из искусственного шелка(схематический рисунок прикрепляю), но оно не носилось так как сборка на талии была выше чем нужно. За счет при собранности лифа и юбки оно было слегка свободно. Решила я его полностью распороть, из нижней части юбки выкроила пояс, чтоб талия стала на место,из остатков выкроила рукавчики, из старого лифа выкроила новый с вытачками, а юбку оставила с карманами, только сборку поменяла на складки. Ткани было в обрез, припуски очень маленькие, поэтому срезы по горловине и рукавам обработала кружевной тесьмой. Выкройка лифа из 8/2012 №133

Спасибо за внимание и успехов в творчестве!=)

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Як добре, коли вистачає терпіння на переробку речей - у них друге життя! Симпатична літня сукня! Головне, щоб комфортна! )

Дякую, Людо) Зазвичай натхнення на переробку речей вистачає в тому разі, якщо річ відшита була не мною, або була куплена) Виправити свої роботи, зазвичай, не вистачає наснаги.

Гарна дівоча сукня вийшла. Головне, що річ подобається і носиться. До речі, викрійка верха від сукні 133 з 8/2012 - одна з небагатьох настільки улюблених, що я її декілька разів використовувала для різних речей. Як на мене дуже вдала.

Дякую) так, дійсно, дуже вдала базова викрійка. Не виключно, що вона знадобиться ще не раз.

Добрий день. Не можу на сайті знайти викройку 133 8/2012. Продайте свою.

Доброго дня. На жаль, викрійка була у журналі, якого зараз в наяності немає. 

В магазинних сукнях зборки завжди десь не там)))) так значно краще!

Дякую, Надюш!)) 

Хіт продажу

№ викрійки 130 А
69.9