Сукня з бантом 5/2017

• автор: НАДІЯ
  • дата: 20.05.2019
  • складність:
Подобається  5
Поділитись:

Опис

Всім привіт))) Простенька викрійка - простенька сукня з батисту на літо! Тканина - подарунок від тітки, з її запасів з минулих часів (прилетіла до мене з Камчатки))). Вузька, тому поличка і спинка зі швом. Форма топа ну просто просить додати 20-30 см, щоб вийшло плаття, що я і зробила. Розмір брала свій.

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Сукня - те, що треба на спеку - жіночна та легенька!

И это по выкройке топа!? Классная идея. Вот все просто, но очень мило и с изюминкой;) Надюша, Вы красотка!))

Надія, вийшла така грайлива сукня. Погоджуюсь, що ця модель виглядає набагато виграшно саме сукнєю і з тканини з принтом.

А я теж хотіла таку сукню пошити, а тканини було лише на топ) Гарне вбрання для літа, ця модель дуже легко шиється і приємно носиться.

Що може бути краще для спекотного літа, ніж легка сукня із батисту. Теж шила по цій викрійці лляний топ, але також думала про плаття.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Stuhl-Husse

33.50грн.

Зараз переглядають

Пояс широкий шкіряний

Широкий пояс прекрасно підкреслює талію і має чудовий вигляд практично з будь-яким одягом: сукнею...

0грн.

Сукня з фартухом в етно-стилі

У такому вбранні можна відразу збиратися на Октоберфест! Ніжно-рожева сукня створює вигідний фон...

49.95грн.