0
Акція 1+1=3

«Сукня з прошви» а точніше костюм для зустрічі КШК «Fashion Capital UA»

  • автор: Олена Назаренко
  • дата: 12.09.2019
8
Поділитись:

Опис


Вітаю усіх!! 

Cпочатку планувалася сукня з вертикальною застібкою по всій довжині. Але так як кроїти і шити вдавалося потрохи, вирішила, що не встигну розкласти викрійку на тканині та дошити плаття. Тканини було лише 1.80 , а хотілося зробити з вертикальними смужками нижню частину, а верхню з горизонтальними. Ось так вийшов цей костюм) 

Топ за викрійкою 116 7/2018, зі змінами (він без застібки, зборки та талії, та по верхньому краю - присборений прямокутник). Спідниця 113 6/2019 взята за ідею, переносила з неї складки, планку. Для спідниці взяла прямокутник з довжиною виробу та на всю ширину тканини. У потрібних місцях відмітила відвороти для планок, зробила складки, виточки. Тому бокових швів немає, там також виточки. 

Ось і все) Дякую за увагу!)

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Дуже ніжно!

Дякую!!

Чудовий костюмчик! Ніжна і витончена в ньому! Люблю костюми, а не окремі речі))) дуже зручно!

Дуже дякую! А я раніше їх недооцінювала....А тут вийшов такий комплект, причому топ зі спідницею виглядають більш "парадно", а якщо окремо носити, виявиляється дуже зручно і повсякденно)) Тепер розумію, як це зручно))

Красуня, не впізнала тебе, коли побачила першу фото на конкурсі, розквітаєшь - пелюстка за пелюсткою... Твоя посмішка і настрій додали цій ніжній прошві чарівності, фото випромінюють любов)

Дякую, Наталю, за такі приємні і теплі слова!! Тоді переповнювали емоції, що нарешті дошила костюм, а зараз від прочитаних слів!))

Ах, какой красивый, нежный образ;))) А эти ямочки на щочках...;))) Настоящая юная леди в Лондонском парке;)))

Спасибо, большое!!) Очень приятно =))