Сукня з воланом - хіт весни 2016

• автор: Irina__Shved
  • дата: 16.04.2016
  • складність:
Подобається  4
Поділитись:

Опис

Доброго дня, дорогі форумчанки! Сьогодні я до вас з новим своїм творінням. Сукня сподобалася відразу, як тільки побачила перший анонс журналу. Шилася дуже швидко, буквально за два вечори. Тканину я взяла французький трикотаж бордового кольору 1,5 м. Шила без блискавки, тому що тканина дуже добре тягнеться. Саме тому взяла 34 розмір замість 36 і ще вшивала збоків. Зріз волана не обробляла - тканина не обсипається. Зі змін - додала рукавчик від топа мод. 129 з цього ж номера. Єдине, горловина трохи відстовбурчується, буду переробляти.
Викрійка дуже сподобалася, планую зшити по ній літнє плаття без волана і без рукава.
Завжди рада відгуками і конструктивній критиці:)

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Гарна ідея додати рукав. Сукня дійсно ефектна і дуже вам личить і за кольором, і за фасоном.

Дякую, дуже приємно від Вас це чути)

Який колір! Стигла вишня-моя любов.

Єдиного мені здається не вистачає, це позначки для участі у конкурсі #хочувжурнал))

Я б голосувала за цю сукню

Ольга, дуже Вам вдячна) єдиний нюанс, потрібно викрійку купити на сайті, щоб брати участь у конкурсі

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пуловер А-силуету

Подивіться, яким цікавим може стати скромний пуловер з видовженою спинкою, якщо доповнити його...

30 грн.

Зараз переглядають

Пальто коротке двобортне без коміра

Замість жакета або смокінга високим жінкам краще одягти коротке чорне пальто, яке вдень можна...

30 грн.

Спідниця міні на широкій кокетці

Короткі спідниці на широкій кокетці, оздоблені кантом у швах. ...

30 грн.