0

Сукня в стилі 60-х

  • автор: Irina__Shved
  • дата: 25.10.2017
5
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх форумчанок!
Сьогодні хочу показати сукню, яка запала мені в душу ще з моменту першого анонсу журналу. Викрійка сподобалося наявністю великої кількості виточок і рельєфних швів і, відповідно, ідеальним обляганням. Навіть спеціально купила тканину ще до виходу журналу, що б відразу зшити. Але потім обставини склалися по-іншому і пошила я його тільки в кінці вересня, коли нас з чоловіком запросили на хрестини. І як завжди нічого надіти. Терміново потрібно нове плаття))

Пошилося воно, як на мої темпи, дуже швидко - за 1,5 дні. Але модель я спростила наскільки можна було. Тканина у мене трикотаж жаккард, добре тягнеться, тому блискавку не ставила. Замість шліци зробила просто розріз. Шов на передніх деталях також не робила - вони зі згином. Обтачок горловини не робила, просто підігнула і підшила комір, як зазвичай пришивається пояс на спідниці.

Сукня вийшла дуже зручною. На фото комбінувала її з косухою зі штучної замші з січневого номера, яку активно експлуатувала все літо.

Всім дякую за увагу! Буду рада конструктивній критиці, завдяки їй я вчуся і розвиваюся)

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

  Ірино, мені Ваша сукня дуже подобається! Посадка на фігурі ідеальна! Спрощення ніяк не відобразилось на неї  (сама так роблю, коли поспішаю).   З косухою гарно вигдядає, яка варта окремої публікації. Я теж поглядаю на цю сукню, припала до душі модель.

Ірино, дякую!) Модель дійсно дуже гарно підкреслює фігуру. Щодо косухи - шила її ще навесні, але чомусь ніяк не можу нормально сфотографувати. Напевно, дочекається вона вже наступної весни))

Сукня дуже гарна ,сидить ідеально , колір Вам дуже до лиця.Компліменти Вам в ній гарантовані 

Мені все подобається у вашій сукні: колір, посадка, довжина. Елегантно, свіжо, трохи ретро і вам личить. 

Платье очень красивое и Вам очень-очень идет!!