Светр

  • автор: Olena
  • дата: 05.05.2020
  • складність:
Подобається  4
Поділитись:

Опис


Светр в'язала за інструкцією, але товщина нитки та мій більший розмір внесли корективи , і зигзаги малюнку вийшли рясніші та меньші у масштабі виробу. Нитки це твід італійський, зовсім не колючій, дуже приємний та теплий.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Дякую за допомогу в публікації.

Олено, будь ласка)

 

Вітаю вас на фотофорумі. У вас вийшов красивий светр з приємною кольоровою гамою. Підкажіть, як ви виконували перехід від одного кольору до іншого в ряду? Я взимку намагалася зв'язати цей светр. Між зигзагами виходили довжелезні нитяні протяжки, вирішила в'язати від окремих клубочків - просто "потонула" в них. Але я вперта - таки зв'язала светр, але на кокетці, там де в'язала на кругових спицях (з якими геть не дружу), полотно вийшло стягнутим. Це чи не перший светр із десятків мною зв'язаних, який не вийшов. 

Дякую. В мене теж була стягнутість. Вязане полотно еластичне , а нитки іншого кольору,які протягувались, ні. Я їх порозрізала по середині та позавязувала . Вийшло щось типу бахроми. Але доволі комфортніше стало. Нитки тримаються ,д екілька разів вже прала .

Дякую за роз'яснення. Мені теж таке радили зробити, та я так і не наважилася, дуже засмутилася від невдачі зі светром, тож поки що сховала його подалі.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пончо пляжне з махрової тканини

Наплескавшись досхочу в морі, треба трохи зігрітися. Замість того щоб кутати дитину в рушник,...

30 грн.

Зараз переглядають

Сукня прямого крою з горловиною "човник"

Тут головну роль відіграють глибоко вшиті шовкові рукави з азіатським малюнком, схожі на...

30 грн.

Сукня силуету ампір

Вона готова завойовувати чоловічі серця, адже її зброя - мереживне плаття силуету ампір, на...

30 грн.