Вовняний пуловер

  • автор: Vika
  • дата: 26.01.2017
  • складність:
13
Поділитись:

Опис


День добрий! Дозвольте з Вами познайомитися! Хочу показати Вам свою нову річ – вовняний пуловер, який я з шила за журналом Бурда.

Модель чудова; коли я її побачила, одразу захотіла її пошити. Та ось, нарешті. Знайла для нею тканину! В мене розмір за Бурдою між 36 та 38, брала 36 без припусків, оскільки в мене трикотаж. Детальніше на моєму блозі: http://beauty4fem.blogspot.com/2017/01/pullover-Burda-svoimi-rukami.html

Усім дякую за увагу!

+ коментувати

13 Коментарів

Доброго дня, Віко! Вітаю на фотофорумі.

Мені здається, ваш пуловер найточніше втілює журнальний варіант за духом і виглядом. Така затишна річ вийшла.

Поділіться і тут вашими чудовими фото в цьому пуловері. Цікаво також дізнатися трохи більше подробиць про витрату тканини і як вам була в роботі ця викрійка і інші деталі:)

Олена, дуже вдячлива Вам! Так приємно це чути! Отже, я зустрічала роботи найбагато краще ))) Викрійка сподобалась, усі лінії зійшлися. Тільки я ее трохи подовжила, не порушивши архітектуру виробу )))

Забула додати щодо фото. Я намагалася завантажити більше. Але система щось почала лаятись. Мабуть світло не сподобалось, чи ще щось ? Тому вдалося завантажити тільки один знімок...

Гарний светрик, хотілось би роздивитись детальніше. Дуже незручно "ходити" по блогам, скрізь реєструватись щоб щось прокоментувати!

Дякую Вам за відгук та похвалу! В мене на блозі і не потрібна аніяка реєстрація, навіть для того, щоб залишити коментарі. Усе у відкритому доступі )))

Віко, я теж у своєму коментарі звернула вашу увагу на те, що на фотофорумі ми ділимося своїм досвідом, тому, будь ласка, за можливістю додавайте більше фото і подробиць. А хто забажає, відвідає і ваш блог.

https://burdastyle.ua/pravyla-fotoforumu/

Дякую ) Я ж підготовила більше фото, але пройшло тільки одно ((( Але, мабуть, наступного разу більш пощастить, та  система усі знімки пропустить )))

Віко, спробуйте додати фото наступним чином. Справа зверху є розділ "Кабінет", а в ньому підрозділ "Форум", де є усі ваші опубліковані проекти на фотофорумі. Під кожним є кнопка "Редагувати". 

Спасибо большое за советы. Там проблема была в том, что писали – «содержит недопустимые элементы». Но я обработаю фото не те, что на улице – а те, что в помещении. Возможно, пройдут?

В мене теж таке буває, навіть не буває, а постійно є. У вас фото дуже високої якості, мабуть. Я свої трохи стискаю через фоторедактори, навіть найпростіші. Можливо і вам варто спробувати. Тоді і з телефонів, планшетів буде зручніше дивитись.

Спасибо большое! Я тоже подумала о том, что, возможно, слишком много было света. (Я готовила к публикации съемку на  улице), но за выходные обработаю фото те, что в помещении – как на снимке. Возможно, они загрузятся. Хотя на улице, безусловно, фото красивее.

Віко! Светрик круто виглядає. Такий стильний об"єм. Завдяки Вашому показу тепер собі шити потрібно. Нікуди не подітись! Засіло Ваше фото в светрику в голові. По-можливості, показуйте більше! Хочеться роздивитись красу якнайдетальніше.

Таня, спасибо большое за комплимент! Очень приятно )) Собиралась поколдовать над фото выходные, но не было времени. Как появится, обработаю новые фото и выложу ))) Еще раз спасибо!

Хіт продажу

Жилет джинсовий в елегантному стилі

Зазвичай ми уявляємо джинсові жилети так: спортивний крій та чоловічі деталі. Тому наша модель із...

20 грн.

Зараз переглядають

Сорочка вельветова в ковбойському стилі

Приталену сорочку з плечовими кокетками і накладними нагрудними кишенями можна носити застібнутою...

39.90 грн.

Пальто-кокон О-силуету

Пальто О-силуету м’яко облягає фігуру, ніби кокон, і не сковує рухів. Витончений виріз, кишені у...

39.90 грн.