Зимове пальто

  • автор: Tatiana
  • дата: 02.12.2017
  • складність:
Подобається  9
Поділитись:

Опис


Вітаю майстрині!

Пальто пошито з пальтової тканини темно-синього кольору з фіолетовим відтінком (80% вовни лами) 3м, підклад - віскоза 2м, утеплювач - слімтекс 200 - 2м, дублірін - 1,5м, підкрійна обшивка з віскозного атласу 0,50см.

Зміни у викрійці: пальто я подовжила, в готовому вигляді 1,20, комір збільшила в ширину на 2 см. При примірці була корекція на спинці по середньому шву забрала  2 см до талії. Кишені зроблені з листочкою з вшивними кінцями, один кінець входить в боковий шов. По середньому шву на спинці розріз у вигляді шліци довжиною 34см.

Розкрій та пошив. Довго думала який утеплювач вибрати, вирішила взяти слімтекс. Кроїла  без бокових та середнього швів до низу. Утеплювач закріплений ручними стібками по припускам основної тканини. Підклад шила окремо.

Рукав вузький та зручний, але для зимового пальто можна було трохи розширити. Я давала припуски по 2 см, та на примирці випустила починаючи з ліктьового шва 1,5см.

Виріб оздоблений поясом довжиною 2м і шириною 7см. 

Ось і все! Дякую, що забігли! Рада всіх бачити! Всього найкращого! 

ПиСи: Комплект з шапочки і снуду зв*язаний мною із мохеру.

Інші вироби користувача
+ коментувати

9 Коментарів

Велика, кропітка, не одної години робота і, на мій погляд, саме пальто дає найбільш солодке відчуття  перемоги і задоволення самою собою - я це зробила, я так можу!!! Прекрасний кінцевий результат! Та шапочка і снуд просто заворожують своєю красою і м'якістю, аж собі такої захотілося :).

Дякую, Людмила! 

  Зручний фасон, яскравий колір, який виділяє з натовпу серед буденної сірості, якісний пошив - і маєте гарну річ! Та ще й шапочку та снуд, які гармонійно виглядають на синьому!                                                                                                      Тетяно, Ви не з Запоріжжя? Ніби знайомі місця на задньому плані.    

 

  

Дякую, Ірина за теплий комертар! Авжеж, ви впізнали місто Запоріжжя.

  Рада бачити однодумця з рідного міста!

О, переглядаючи фото, згадала, як шила рік тому подібне утеплене пальто для доньки. Така річ - справа серйозна і відповідальна. Ви впоралися і маєте гарну і теплу річ на зиму. В'язаний комплект дуже симпатичний.

Дякую, Олена! Головне налаштувати себе на майбутнє творіння.

Чудове пальто ! Така складна річ пошита бездоганно.Вам дуже пасує

Дякую, Таню!

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Джинсы со смещенными боковыми швами

Папа и сын — лучшие друзья — в одинаковых джинсах свободного кроя, которые идеально подходят,...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Спідниця-олівець довжини міді з ефектом запаху

Спідниця-олівець з ефектом запаху - цікаве рішення для звичної моделі в класичному стилі. ...

44.90 грн.

Жакет в'язаний для дівчинки

Коли стане прохолодно, малятко зрадіє в'язаному шерстяному жакету із різними візерунками. ...

39.90 грн.