0

Burda 11/2017

Burda 11/2017

У випуску:

В листопаді оновлюємо гардероб елементами спортивного стилю, вносимо нотку шику до ділового одягу і створюємо family look на кожен день

Свіжий вітер

Готуємо теплий і затишний гардероб у природних тонах

Ліга чемпіонів

Одяг в спортивному стилі на вулицях, в офісі і на вечірках

Формула успіху

В елегантних ансамблях зі спокусливою ноткою ви будете завжди на висоті

Ексклюзив

Яскрава сукня-футляр від німецької марки Steffen Schraut

Street style

Мама і донька: одні викрійки - різний результат

Діти

Стильні одежинки для юних модниць

Усі технічні малюнки Burda

 

ЗАМОВИТИ ЖУРНАЛ

 

Викрійки у випуску
Колекція: Свіжий вітер
Колекція: Ліга чемпіонів
Колекція: Формула успіху
Колекція: Ексклюзив
Колекція: Street style
Колекція: Діти
+ коментувати

12 Коментарів

Куртка 103 та парка 102 - фаворити цього номеру! Красиві сукні для дівчаток. А блуза 123 та сукня 126 - це свято! Але ж вони для plus size. Можливо, в наступнх номерах вони будуь і в менших розмірах? А поки що тільки мамине свято буде :)

Не вразив... Хіба що дитячі моделі лише.

А мені сподобалося пальто, давно шукала викройку з капюшоном. До того ж, викрійка, здається, не дуже складна. Планую шити зимовий варіант із теплою підкладкою.

Это мой номер!))) Супер! Просто сплошное "хочу-хочу-хочу"!!! Спасибо всем сотрудникам Burda!))))

Номер чудовий! Пуловер в стилі колор-блокінг і брюкі в спортивному стилі мої фаворити, а ще пальто яке гарне і сукня-футляр з застібкою-блискавкою.Спасибі Бурді за можливість створювати таку красу 

Номер гарний. Під особливо цікавими моделями залишила коментар. Ще хочу відмітити гарну дитячу колекцію, можливо на новорічні подарунки дітлахам буде щось у пригоді. А от не розумію , чому коментарі та можливість коментувати новий номер журналу у мене з'являється лише з виходом наступного. Хоча по дата дівчата коментували з початку публікації повного анонса? Чи це в моєму профілі щось не Так?

Олено, коли ви відкриваєте розділ "Журнали", то на його головній сторінці бачите моделі із найсвіжішого на цей момент завантаженого номера Бурда, але поля коментарів на цій сторінці немає. 
Щоб коментувати будь-який номер Бурда, просто натисніть на його обкладинку в стрічці з усіма номерами - і ви потрапите вже на сторінку з вибраним номером. Там уже знизу і буде поле коментарів, де ми зараз і спілкуємося.
Для прикладу, щоб обговорювати 12-й номер Бурда, моделі якого зараз на головній сторінці розділу "Журнали", потрібно натиснути на його обкладинку і портапити на його сторінку, де і буде поле для коментарів.

.

А чому не всі викрійки доступні для купівлі online?

Тепер доступні усі викрійки, окрім сукні з колекції "Ексклюзив" - ця викрійка лише у друкованій версії журналу.

Дякую!

Добрий день! Підкажіть будь ласка чи можна замовити друкований примірник (а краще 2) цього випуску у видавництві? Моє пальто потрапило на сторінки в конкурсі #хочувжурнал і тоді після виходу я необачно придбала лише один номер. Буду дуже вдяна! Для швидшої комунікації мій номер телефону +380633515552 
 

Хіт продажу