0
Акція 1+1=3

Арт-дизайн своїми руками: як прикрасити принтом футболку

З нашою покроковою інструкцією кожен може спробувати себе в ролі арт-дизайнера - прикрасити звичайну білу футболку рослинним принтом своїми руками.

Вам знадобиться:

Футболка; трафарет із зображенням листя (Ferns & Boughs від Martha Stewart Crafts); термоплівка для переведення малюнків на тканину (Avery Zweckform); фарби для текстилю кольорів горіха і плюща (Simplicol); пульверизатор; банка; ножиці; малярський скотч; сантиметрова стрічка; «чарівна» кравецька крейда; клейовий олівець; рукавички; напис HAWAII (можна зробити на комп'ютері і роздрукувати); рослинний принт для букв (можна знайти в Інтернеті або використовувати пакувальний папір з малюнком).


КРОК 1

Фарби для текстилю змішайте в банці у співвідношенні 1:1, щоб вийшов відтінок хакі. Низ футболки намочіть, опустіть в банку з фарбою, відіжміть і висушіть.


КРОК 2

Пульверизатор наповніть розведеною фарбою. Трафарет накладіть на футболку і зафіксуйте малярським скотчем. На трафарет розпорошіть фарбу.


КРОК 3

Рослинний принт переведіть на термоплівку згідно з інструкцією виробника. Лист з написом HAWAII злегка приклейте клеєм до паперового шару термоплівки.


КРОК 4

Букви виріжте точно по контуру.


КРОК 5

За допомогою «чарівної» крейди розмітьте на футболці бажані місця для букв і припрасуйте літери, поклавши їх боком з принтом вниз.


КРОК 6

Дайте термоплівці трохи охолонути і акуратно видаліть паперовий шар. За матеріалами Burda 5/2017


0
Поділитись:

Зачекайте будь-ласка