Шиємо рукавички зі шкіри

Зі старого замшевого жакета чи шкіряних брюк, що втратили форму, можна легко пошити стильні рукавички. Порада: перед тим як почати роботу зі шкірою, краще спробувати з іншими матеріалами (бавовною чи мусліном).

Вам знадобиться:

м'яка шкіра, папір для викрійки, нитки у тон з матеріалом, ножиці, олівець, швейна машина. КРОК 1 Складіть лист паперу навпіл. Покладіть долоню на папір так, щоб великий палець залишався поза аркушем. Лишіть простір між вказівним палцем та краєм паперу. Трохи розведіть пальці та обведіть руку, лишаючи по 3 мм над кінчиками пальців та на стороні мізинця. Важливо, щоб лінії між пальцями були паралельними.


Крок 2

Позначте точками В та С місце, де до руки підходить великий палець. Проведіть вертикальну лінію від А ( це точка між вказівним та середнім пальцями) та горизонтальні лінії В та С. Намалюйте овал для отвору для великого пальця.


Крок 3

Виріжте викрійку.


Крок 4

Для викрійки ластовиці покладіть палець на край паперу та обведіть кожний (крім великого) олівцем - виріжте. Ідея: використовуйте нитки контрастних кольорів, щоб підкреслити колір рукавичок. Для прикраси можна використати невеликі банти, вишивку чи оборку.


Крок 5

З'єднайте відповідні пальці з ластовицями: вказівний палець з середнім, середній з безіменним, безіменний з мізинцем. Обведіть навколо кожної пари пальців. Відмітьте кожен палець. Порада: для пошиву рукавичок обирайте тонку та гладку шкіру. Вона повинна бути еластичною, але лише в одному напрямі - по ширині рукавичок, інакше готова річ розтягнеться.


Крок 6

Перед тим як вирізати, накресліть криву знизу кожної вставки. Виріжте викрійки за цією кривою. Ваші ластовиці матимуть приблизно такий вигляд.


Крок 7

Зробіть викрійку великого пальця. Обведіть його (як зображено олівцем). У середній точці проміжку намалюйте крило/стулку, вправо (синім маркером). Викрійка має вийти як на фото. Низ викрійки має точно повторювати овал, зроблений раніше на викрійці рукавички.


Крок 8

Зробіть тестову примірку рукавички із мусліну. Відкоригуйте викрійку. Коли ви зробите точну викрійку, то зможете пошити скільки завгодно рукавичок без тестової примірки. КРОК 9 Приколіть викрійку до внутрішнього боку шкіри, розмістіть довшу сторону кожної ластовиці до тильного боку руки (там де немає отвору для великого пальця). Зшивайте преривчастим стібком з відступом по 3 мм від краю. Якщо потрібно підігнати форму пальців, зробіть це одразу.


Крок 10

Зігніть кожну частину деталі великого пальця (лицьовими боками одна до одної) вздовж навпіл та зшийте. Залишіть низ відкритим. Підріжте кут так, щоб він вивернувся лицьовим боком назовні. Виверніть деталь великого пальця лицьовим боком. КРОК 11 Приколіть лицьові боки до рукавички, вирівняйте шов деталі великого пальця зі швом вказівного. Приміряйте рукавичку, щоб впевнитись у зручності виробу. Зробіть підгонку. Можливо доведеться підрізати "крила" деталі великого пальця. Коли все буде уточнено, пришийте деталь великого пальця до рукавички. Зшийте сторони та підшийте нижню частину рукавичок. Фото: Sweet Living (5), sergey titov, LenLis /Fotolia.com, Legion-Media, журнал Crafty 3/2015


1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

+1

Хіт продажу

Сукня з рукавами «летюча миша»

Робочий день добіг кінця, а попереду чекає чудовий вечір, який можна провести у сукні, що м'яко...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Топ розкльошеного силуету з беретеллю-петлею

Довгі зав'язки шовкового топа, суцільнокроєні з планками переду, утворюють бретель-петлю і...

49.9 грн.

Сукня трикотажна приталеного крою

Вигнуті рельєфні шви та продумані виточки зроблять цю модель вашим абсолютним фаворитом: вона...

49.9 грн.