Сумка-трансформер у формі полунички

«Полунична» сумочка-трансформер - відмінна альтернатива целофановим пакетам. Вона не займе багато місця в дамській сумочці і при цьому вмістить багато покупок.

Вам знадобиться:

нейлонова тканина малинового і зеленого кольорів; шнур; фіксатор для шнура; нитки для шиття; кравецькі шпильки; крейдяний олівець; лінійка; ножиці; сантиметрова стрічка; прищіпки; лінійка для печворку; плоскогубці; ланковий ланцюг; гумовий килимок; молоток.


КРОК 1

Підготувати деталі викрійки для сумки. Вирізати прямокутник розміром 37 х 44 см (розміри включають в себе припуски шириною 1,5 см). Біля одного кута відміряти в обидві сторони по 17 см, провести лінію і відрізати трикутник. Уздовж косих зрізів додати припуски шириною по 1,5 см з трикутниками біля поздовжніх зрізів.


КРОК 2

З малинової тканини викроїти:

- основну деталь сумки (без кута) - 2х

- ручку розміром 76 х 8 см - 2х

- кут - 2х

 

Еко-сумка трансформер. Майстер-клас з пошиття

 


КРОК 3

На кожній ручці поздовжні сторони відвернути до лінії середини на 2 см. Ручку скласти навпіл. Ширина ручок в готовому вигляді 2 см.


КРОК 4

Обидві ручки вистрочити в край.


КРОК 5

Із зеленої тканини викроїти 4 прямокутники розміром по 21,6 х 8 см. По дві деталі скласти виворітними боками і зшити бокові зрізи на відстані по 1 см.

 

Пляжний килимок-трансформер власноруч

 


КРОК 6

Деталі вивернути і вистрочити бокові сторони в край.


КРОК 7

Кожну зелену деталь скласти уздовж навпіл, припрасувати і прикріпити прищіпками до трикутника уздовж довгого зрізу лицьовим боком до лицьового боку.


КРОК 8

Кожну основну деталь сумки прикріпити прищіпкою до трикутника із зеленою деталлю, а потім пришити на відстані 1,5 см.

 

З турботою про природу: як пошити стильну еко-сумку

 


КРОК 9

Таким чином між основними деталями сумки і трикутниками пришити зелені куліски шириною по 2,5 см. Припуски швів розпрасувати. Кожен припуск можна обметати на оверлоці.


КРОК 10

Обидві деталі сумки сколоти виворітними боками і виконати нижній шов спочатку на відстані 5 мм. Шов розпрасувати, деталі скласти лицьовими боками і прокласти строчку на відстані 1 см (білизняний шов).


КРОК 11

Те ж саме повторити по бокових сторонах: деталі сумки зшити виворітними боками всередину на відстані 5 мм, припрасувати. Деталі сумки скласти лицьовими боками і прокласти строчки уздовж бокових зрізів на відстані 1 см.

 

Сумка-трансформер: створюємо новий хіт своїми руками

 


КРОК 12

Верхній зріз сумки запрасувати двічі на виворітний бік на ширину по 2 см, прикріпивши прищіпками під підгин (з виворітного боку) ручки на відстані від бокових швів по бл. 10 см. Підгин застрочити в край, закріпивши ручки.


КРОК 13

Ручки відвернути вгору і для міцності на всіх чотирьох кінцях ручок вистрочити краї по периметру і по центру хрест-навхрест.


КРОК 14

Кожну куліску вистрочити біля зовнішнього краю на відстані по 1 см. Втягнути шнур в нижні куліски (шириною 1,5 см). На шнурі закріпити фіксатор. Кінчики шнура зав'язати вузлом. 

 

 

Готово!

 

За матеріалами Burda 5/2019

 

 


0
Поділитись:

Хіт продажу

Топ короткий с эффектом запаха

Как будет здорово наслаждаться всеми радостями лета в непринужденном топе с эффектом запаха и...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Анорак прямого крою з коміром-стойкою

Анорак із застібкою на блискавку, з високим коміром-стойкою або з капюшоном. ...

44.90 грн.

Півпальто прямого крою з запахом

Вільне пальто прямого крою з запахом і невеликим стоячим коміром. ...

44.90 грн.