Три способи декорування жакета

Безлика модель з однотонної тканини заграє по-новому, варто тільки додати кілька штрихів: декорувати жакет мереживною тасьмою, зробити кумедну аплікацію або розфарбувати спеціальними фарбами.

ПЕРШИЙ СПОСІБ

Декор жакета мереживною І сутажною тасьмами


Вам знадобиться:

- золотава і чорна мереживна тасьма по 120 см - репсова стрічка кольору хакі 60 см - золотава тасьма 240 см - 5 золотавих ґудзиків - нитки для шиття - ножиці - голка для шиття - шпильки - 2 золотаві заклепки


КРОК 1

Підготуйте погони. Для цього розріжте репсову стрічку на дві частини, кожну частину складіть вдвічі. По периметру кожної складеної вдвічі репсової стрічки приколіть і пришийте золотаве і чорне мереживо.


КРОК 2

Від золотавої тасьми відріжте 4 відрізки по 40 см. По два відрізки сплетіть в одну тасьму (позумент). Готову сплетену тасьму (позумент) приколіть і пришийте вручну до погона. Погон приколіть зверху плечового шва і зафіксуйте.


КРОК 3

Золотаву тасьму, що залишилася, розріжте на 2 частини. Кожну частину складіть у вигляді позумента, приколіть і пришийте вручну по низу рукавів. Виміряйте довжину кожної кишені. Уздовж верхніх країв кишень пришийте мереживні тасьми, що залишилися. Відріжте ґудзики, на їх місце пришийте золотаві. На кінцях коміра встановіть заклепки.


ДРУГИЙ СПОСІБ

Малюємо мотиви на спинці жакета аерозольною фарбою


Вам знадобиться:

- перламутрова аерозольна фарба для текстилю червоного, помаранчевого, світло-зеленого, рожевого, фіолетового і блакитного кольорів (Marabu) - аерозольний клей для тимчасової фіксації трафаретів (Marabu) - папір для викрійок - картон в якості підкладки - кравецькі шпильки з кулькою на кінці (Prym) - канцелярський ніж - ножиці - звичайний олівець - сантиметрова стрічка


КРОК 1

Намалюйте на папері мотив «символ миру» і метеликів різного розміру. Виріжте отримані трафарети.


КРОК 2

Метелики


КРОК 3

"Символ миру"


КРОК 4

Вставте в жакет картон, щоб не дати фарбі проникнути на інший шар тканини. На трафарети розпорошіть аерозольний клей і розташуйте їх на жакеті або закріпіть кравецькими шпильками, як показано на фото.


КРОК 5

Добре струсіть балончик з фарбою і рівномірно розпиліть її зверху трафаретів. Для красивого переходу кольорів розпилюйте фарбу, злегка покриваючи попередній колір. Дайте фарбі повністю висохнути, видаліть трафарети і зафіксуйте фарбу за допомогою праски.


ТРЕТІЙ СПОСІБ

Декор жакета аплікацією


Вам знадобиться:

- клаптики фетру жовтого і помаранчевого кольорів - атласна тканина червоного кольору - двобічна клейова прокладка (клейова основа з двох боків) - нитки для шиття - сантиметрова стрічка - лінійка; ножиці - звичайний олівець - папір для викрійки - шпильки - аплікації.


КРОК 1

На папері для викрійки намалюйте мотиви для аплікації-смайлика: коло діаметром 7 см, два сердечка і посмішку. Коло і посмішку виріжте з фетру, а очі у вигляді сердечок - з атласної тканини.


КРОК 2

Оченята у вигляді сердечок настрочіть на коло зигзагоподібною строчкою. Для посмішки спочатку виріжте коло, а від нього відріжте частину у вигляді посмішки. Під посмішку підкладіть шматочок фетру і настрочіть її в край з лицьового боку.


КРОК 3

Довільно розташуйте аплікації на жакеті і зафіксуйте їх за допомогою праски і двобічної клейової прокладки. Фото: Burda. Шити легко і швидко 2/2016


Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Юбка-карандаш с контрастной деталью

Напоминающая накладной карман контрастная деталь на переде узкой юбки вносит в ансамбль яркий...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Пуловер прямого крою з круглим вирізом горловини

Новий улюблений пуловер за один вечір: цей варіант із поясом і манжетами з готового полотна в...

39.90 грн.

Топ з коміром-шарфом

Топ, що відливає золотом, з суцільнокроєними рукавами і вишуканим коміром-шарфом. ...

39.90 грн.