Робимо пухнастий помпон на шапку

Такі пухнасті, м’які та милі, ми навчимо вас, як власноруч зробити помпони. Ось побачите нічого важкого, у цьому не має! До речі, вони також, можуть бути й кумедною іграшкою, якщо зробити їх трохи більшими.

Робимо помпони

Вам знадобляться: картон, склянка, кришка з пластикової пляшки, олівець, пряжа, ножиці.


Робимо шаблон з картону

Для цього беремо склянку, креслимо два кола на картоні. А для внутрішнього кола ми візьмемо кришку з пластикової пляшки. Креслимо в центрі маленьке коло. Тепер вирізаємо обидва кільця. Ми вирізали два шаблони і тепер складаємо їх один на другий. Далі беремо пряжу, відмотуємо довгий кінець. Так як ми не зможемо протягнути моток через такий отвір, тому зробимо інакше. Ми протягуємо через отвір довгий кінець пряжі і починаємо намотувати нитку на обидва шаблони. Коли нитка закінчуються, ми зрізаємо цю нитку. Обидва кінці залишаємо. Ми підрівняємо їх в самому кінці.


Намотуємо відрізок

Чим більше буде витків, тим пухнастішим вийде помпон. Після того, як ми повністю обмотали шаблони пряжею, починаємо розрізати нитки вздовж краю шаблона, ось так, по колу. Готово.


Роз’єднуємо обидва шаблони

Між ними ми просовуємо нитку, яка буде тримати помпон. Нитку туго зав’язуємо. Можна обмотати її ще декілька разів для надійності. Думаю, так буде досить. Тепер знімаємо картонні шаблони, обережно прокручуючи. Довші кінці ниток, які ми залишали під час намотування, підрівнюємо. Наш помпон готовий.


Подобається  1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Чудовий МК! Згодиться для шапки своїми руками зі старого пуловера, про яку ми розповідали тут https://burdastyle.ua/masterclasses/nova-shapka-rukavyci-i-snud-zi-starogo-pulovera/

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня з воланами у рельєфних швах

Кокетливі волани у рельєфних швах і ряди застрочених складок на ліфі плюс максі-волан по нижньому...

35 грн.

Зараз переглядають

Шорти зі складками біля пояса

Попереду нас чекає ще багато спекотних днів, тому такий дует буде дуже доречним: блузка і короткі...

35 грн.

Куртка джинсова з відкладним коміром

Весняна погода така ж мінлива, як і настрій у маленьких бешкетників. Нічого не поробиш: одяг має...

30 грн.