0
Акція 1+1=3

Резинка для волосся із залишків тканин: майстер-клас для дівчат

З такими милими резинками для волосся навіть звичайний «хвостик» матиме набагато цікавіший вигляд. А шиються вони настільки просто, що відразу можна обзавестися цілим комплектом! До того ж для цих стильних прикрас для зачіски не обов'язково купувати нову тканину. Використайте яскраві клаптики, які залишаються і зберігаються "про всяк випадок" у кожної рукодільниці.

 

А ще з нашим майстер-класом можна робити ці резиночки разом з донькою. З маминою допомогою вона точно впорається і зможе власноруч зробити аксесуар на свій смак. Для пошиття можна обійтися і без швейної машини і виконати вручну один шов "назад голку" (крок 2).

Вам знадобиться:

бавовняні тканини з принтами; еластична стрічка шириною 3,5 мм; голка для ручного шиття; кравецькі булавки; англійська шпилька; ножиці; нитки; сантиметрова стрічка; олівець.


КРОК 1

Для кожної резинки викроїть з тканини прямокутник розміром 40х10 см, складіть його вздовж навпіл лицьовим боком всередину, сколіть поздовжні зрізи.


КРОК 2

Зшийте поздовжні зрізи на відстані 5 мм. На кінцях шва виконайте закріпки.


КРОК 3

Закріпіть англійську шпильку на одному кінці отриманого рукава і з її допомогою виверніть рукав на лицьовий бік.


КРОК 4

Короткі зрізи на одному кінці рукава відверніть на виворітний бік на ширину 1 см, припрасуйте.


КРОК 5

За допомогою англійської шпильки втягніть в рукав еластичну стрічку довжиною бл. 15 см. Кінці стрічки зв'яжіть вузлом.


КРОК 6

Кінець рукава з відкритими зрізами вставте в інший кінець (з підігнутими зрізами) і зшийте їх вручну. За матеріалами Burda 3/2017


1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Які гарненькі резиночки! І робляться так просто! Дякую за майстер-клас!


Зачекайте будь-ласка