Сумка-трансформер: створюємо новий хіт своїми руками

Стильно і практично: один рух і рюкзак з рогожі, неопрену і шкіри перетворюється в сумку. А сумку можна носити як з однією, так і з двома ручками.

Вам знадобиться:

- шкіра - неопрен 0,55 м шириною 140 см - рогожа 0,45 м шириною 160 см - флізофікс - застібка-блискавка довжиною 35 см - 3 ступінчасті пряжки - сантиметрова стрічка - нитки - кравецькі шпильки звичайні і для шкіри - ножиці - папір - лінійка - олівець - 2 ручки з карабінами розміром 2х85 см


КРОК 1: виготовити викрійки

На папері накреслити деталі паперової викрійки: коло з радіусом 14 см, прямокутник А 33х23 см, прямокутник В (шкіряна планка) 13х43 см. В даних розмірах вже враховані припуски на шви.


КРОК 2: викроїти деталі

Викроїти по 1 деталі кола з неопрену, рогожі і флізофіксу (деталі склеїти), по 2 деталі прямокутника А з рогожі і неопрену, по 1 деталі прямокутника В зі шкіри, неопрену і флізофіксу (деталі склеїти).


КРОК 3: виконати шви

Виконати боковий шов планки (прямокутник В), припуски шва розпрасувати. Коло приколоти до планки і пришити з припуском на шов 1 см.


КРОК 4: пришити застібку-блискавку

Прямокутник А: по 2 деталі з рогожі і неопрену зшити по довгих зрізах. Застібку-блискавку приколоти з виворітного боку, залишивши зрізи деталей рюкзака відкритими, і пришити з припусками на шви по 5 мм.


КРОК 5: обкантувати застібку шкіряними смугами

Зі шкіри викроїти 2 смуги розміром по 44х2 см. До кожної смуги з виворітного боку припрасувати флізофікс. Смуги припрасувати (через пропрасовувач) до зрізів деталей рюкзака уздовж застібки-блискавки, пришити.


КРОК 6: викроїти пряжки

Накреслити деталь для ступінчастих пряжок: 2 прямокутники по 6х4,5 см і з'єднувальна частина 2х2 см. Деталь викроїти 2 рази зі шкіри, укріпленої флізофіксом.


КРОК 7: пришити дві пряжки

Кожну пряжку протягнути в деталь (крок 6), припрасувати до застібки-блискавки і уздовж бокових швів (при необхідності використовуйте пропрасовувач), пришити в край.


КРОК 8: пришити третю пряжку

Третю пряжку зі шкіряним хомутиком (2,5х5 см) пришити до шкіряної планки. Потім планку пришити до деталі з рогожі і неопрену.


Сумка-трансформер готова!

Фото: Ян Шмідель. Постановка: Тереза Бахлер.


Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Топ-бюстьє розкльошеного крою і пуловер

Сукні-бюстьє і топ розкльошеного крою з вирізом сердечком. Вниз можна вдягнути приталений пуловер...

44.9 грн.

Зараз переглядають

Пальто зі знімним хутряним коміром

Осінній шик для найменших модниць: розкльошене пальто на блискучих ґудзиках, зі знімним хутряним...

39.90 грн.

Кімоно з високими трикотажними манжетами

Романтика і спорт поєдналися в цій моделі довжиною до колін, з флоральним принтом і високими...

39.90 грн.