0

Тенденції: об'ємні рукави на сорочках

Які форми! Сьогодні екстрапишні рукави приковують усю нашу увагу.

Рукави жиго

Вгорі об'ємні, знизу вузькі: як сконструювати, викроїти і вшити такі рукави, ми покажемо в майстер-класі.


Вам знадобиться:

готова блузка, бавовняна тканина, трикотажне полотно, папір для викрійок, лінійка, нитки (Coats), ножиці для паперу і для тканини, скотч, кравецькі шпильки, сантиметрова стрічка, олівець.


КРОК 1

З блузки випоріть рукав, шви рукава розпоріть. Рукав вкоротіть до довжини бл. 16 см від пройми. Викрійку рукава переведіть на папір.


КРОК 2

Від самої верхньої точки на окаті рукава вправо і вліво відміряйте по 5 см і поставте точки. Від цих точок проведіть вниз прямі лінії до низу рукава.


КРОК 3

Уздовж накреслених ліній виконайте розрізи впритул до нижнього краю рукава. Вгорі середню частину викрійки зафіксуйте на папері. Бокові частини викрійки відведіть в сторони на 7 см і зафіксуйте.


КРОК 4

Верхню точку на окаті рукава підніміть на 3,5 см, плавною лінією накресліть новий окат рукава. У точках дотику нової лінії зі старим окатом поставте мітки. На ділянці між мітками буде зборка. Крайні точки пройми з'єднайте прямою лінією. Перпендикулярно отриманій лінії накресліть бокові зрізи рукава, потім накресліть лінію низу. По готовій викрійці з тканини викроїть симетрично 2 деталі рукавів з припусками шириною 1 см по всіх зрізах.


КРОК 5

Окати рукавів призборьте між мітками (див. крок 4) до довжини старого оката, нижні зрізи - до довжини по 28 см. З трикотажного полотна викроїть 2 квадрати зі стороною 30 см, припуски вже включені. Верхні зрізи трикотажних деталей пришийте до призборених нижніх зрізів верхніх частин рукавів. На рукавах виконайте шви. Нижні зрізи рукавів запрасуйте на виворітний бік на ширину по 1 см і настрочіть. Рукави приколіть до зрізів пройм і вшийте.


Рукави-розтруби

Рукав розріжте від окату до низу. З підходящої тканини викроїть з припусками 2 трикутники: висота = довжина рукава, нижня сторона = 30 см. На трикутниках виконайте підгин низу. Клини пришийте до рукавів, припуски швів обметайте.


Рукави в стилі бідермеєр

На відстані бл. 25 см вище манжети виміряйте ширину рукава. На папері накресліть прямокутник (одна сторона = подвійна ширина, інша сторона = 50 см). Викроїть 2 прямокутники з припусками. На деталях рукавів виконайте шви. Верхні і нижні зрізи призборьте до ширини рукавів, припуски зпрасуйте на виворітний бік. Деталі приколіть до рукавів, вгорі і знизу настрочіть. ФОТО: ЯН ШМІДЕЛЬ (6); IMAXTREE.COM (2). ПОСТАНОВКА: КАТАРІНА ХАДЕР. ІЛЮСТРАЦІЇ: ЕЛЬКЕ ТРАЙЕР-ШЕФЕР Переклад: Олена Рапова


2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

Клас! Піду собі якісь незвичайні рукава навояю. Дякую за ідеі, вони надихають!!!

Чого тільки дизайнери не вигадають! Мені рукави бідермеєр до вподоби найбільше, навіть носила колись білу блузку з подібними.

Хіт продажу