Як пошити асиметричну баску своїми руками

Тенденції говорять, що баска повинна бути асиметричною, тоді вона створює чуттєві пропорції. А як зробити її зі шкіри або шовку, пришивною або знімною, читаємо в майстер-класі.

 

Баска зі шкіри вогняно-червоного кольору пришивається до сукні тільки спереду. Якщо ви хочете зробити її знімною, можете пришити на кінцях довгі зав'язки і носити баску як фартух. 

Вам знадобиться:

Сукня шкіра (бл. 40 х 75 см) папір для викрійок крейдяний олівець кравецькі шпильки ножиці сантиметрова стрічка циркуль лінійка нитки олівець


КРОК 1

На сукні виміряйте довжину шва талії спереду. Використовуючи цю величину, накресліть циркулем півколо. Розмітьте точки дуги: справа відкладіть 32 см, зліва - 16 см для асиметрії. З'єднайте точки дугою = верхній край.


КРОК 2

Уздовж верхнього краю накресліть припуск на шов 1 см. Деталь виріжте. Викрійку накладіть на шкіру, не приколюючи, так як можуть з'явитися дірочки!). Обведіть контури крейдяним олівцем, викроїть.


КРОК 3

Баску приколіть до сукні спереду уздовж талії лицьовим боком до лицьового боку, не виходячи за межі припуску на шов, і пришийте.


Як пошити асиметричну баску з шовку

• З шовку викроїть 2 прямокутники (50 х 17 см, 50 х 25 см) і зшийте їх в одну деталь по коротких зрізах. • Нижній зріз підверніть на ширину 1 см, відстрочіть. • Баску призборьте на відстані 5 мм від верхнього зрізу, приколіть до виробу вздовж талії, пришийте. • Нитки призборювання видаліть.


Подобається  1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Зі шкірою можна наважитися зробити баску. Але більше сподобалася баска та й сама блуза з шовку. Дякую за ідею такої різнорівневої баски.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня-футляр з подвійним ліфом

Успіх нашої сукні-футляр полягає в оригінальному крої переду, який створює враження топа і...

35 грн.

Зараз переглядають

Блузка сорочкового крою без рукавів

Коротка блузка сорочкового крою із пілочками, що зав’язуються на декоративний вузол. ...

40 грн.

Сукня трикотажна з коміром-краваткою

Приголомшливий принт, а також цікава деталь — краватка замість звичайного коміра — таємниця...

30 грн.