0

Як пошити асиметричну баску своїми руками

Тенденції говорять, що баска повинна бути асиметричною, тоді вона створює чуттєві пропорції. А як зробити її зі шкіри або шовку, пришивною або знімною, читаємо в майстер-класі.

 

Баска зі шкіри вогняно-червоного кольору пришивається до сукні тільки спереду. Якщо ви хочете зробити її знімною, можете пришити на кінцях довгі зав'язки і носити баску як фартух. 

Вам знадобиться:

Сукня шкіра (бл. 40 х 75 см) папір для викрійок крейдяний олівець кравецькі шпильки ножиці сантиметрова стрічка циркуль лінійка нитки олівець


КРОК 1

На сукні виміряйте довжину шва талії спереду. Використовуючи цю величину, накресліть циркулем півколо. Розмітьте точки дуги: справа відкладіть 32 см, зліва - 16 см для асиметрії. З'єднайте точки дугою = верхній край.


КРОК 2

Уздовж верхнього краю накресліть припуск на шов 1 см. Деталь виріжте. Викрійку накладіть на шкіру, не приколюючи, так як можуть з'явитися дірочки!). Обведіть контури крейдяним олівцем, викроїть.


КРОК 3

Баску приколіть до сукні спереду уздовж талії лицьовим боком до лицьового боку, не виходячи за межі припуску на шов, і пришийте.


Як пошити асиметричну баску з шовку

• З шовку викроїть 2 прямокутники (50 х 17 см, 50 х 25 см) і зшийте їх в одну деталь по коротких зрізах. • Нижній зріз підверніть на ширину 1 см, відстрочіть. • Баску призборьте на відстані 5 мм від верхнього зрізу, приколіть до виробу вздовж талії, пришийте. • Нитки призборювання видаліть.


1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Зі шкірою можна наважитися зробити баску. Але більше сподобалася баска та й сама блуза з шовку. Дякую за ідею такої різнорівневої баски.

Хіт продажу